» За Україну, за її волю, за народ
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 072
  • Автор: admin
  • Дата: 26-02-2016, 11:00
26-02-2016, 11:00

За Україну, за її волю, за народ

Схід нашої країни –не просто  гаряча точка нинішньої неоголошеної війни.  Це біль і страждання  волелюбного та незламного  українського народу.  Героїчні подвиги  наших захисників  у зоні АТО  неодноразово  підтверджують  той факт, що немає межі мужності у наших військовослужбовців. Не шкодуючи себе, вони грудьми стали  на захист  східних кордонів  своєї Батьківщини.
Серед тих, хто  відстоює  мир і справедливість  на українській землі, молодший сержант  Віталій Білан із Бахмача.  Він пішов  захищати  державу  добровольцем у скрутний для неї час, коли професійна армія  потребувала бійців. Для Віталія військова справа не нова.  Свого часу молодий чоловік  служив за контрактом у російській армії, оскільки з 2000 року  проживав у Росії.  Там же набував військового  досвіду, отримав житло, але все це було доти, доки не  загострились російсько-українські відносини. Всі ці події   вплинули  на свідомість  молодого  військовослужбовця, який народився  в Україні і вважає її своєю  Батьківщиною .  Окрилений почуттям  патріотизму, він повернувся на рідну землю. Влаштувався  працювати  охоронником, але життя  внесло  свої корективи. В душі Віталій  Білан  залишається щирим українцем.  Тож без зволікань  твердо вирішив  позбутися  російського громадянства і стати громадянином  України.  Коли перебував у військкоматі, йому запропонували  поповнити  лави  Збройних  Сил України.  На дану пропозицію  чоловік відгукнувся  схвально і заявив  про свою готовність  вірно служити  українському народу.  Цей героїчний вчинок  є свідченням  самовідданої  любові  та підтримки своєї Батьківщини.
Спочатку військову  підготовку Віталій  проходив  у навчальному центрі  у Десні, хоча й мав неабиякий досвід  у військовій справі.  Потім разом  із іншими  побратимами  деякий час  перебував у  Харкові.  У багатьох  українських захисників , які були  з різних  регіонів, відчувався щирий  ентузіазм до визвольної боротьби.  Нарешті у складі  8 Чернівецького батальйону  наш земляк відправився  на схід України.  Прибули у Луганську область, облаштували місця  дислокації та відразу  ж приступили  до виконання  військових завдань.
Зі слів  військовослужбовця, з яким вдалося  поспілкуватися  лише по телефону, адже нині він несе службу  в зоні АТО, дізналась, що ситуація  на сході  залишається напруженою. На запитання, чи знають  ваші побратими, що ви колишній громадянин  Росії, чоловік  не задумуючись  дає ствердну відповідь.
- Головне, що нині я українець, який вірою і правдою служить  своєму народу.  Жодного негативного відгуку  у свій бік я не чув. Час перебування в зоні АТО згуртував бійців, поєднавши в одну  дружню  родину, де біль одного  віддається щемом  у серцях інших, а радість стає  загальним почуттям.
На війні триває  особливе життя.  Звичайні, здавалось би, речі стають на диво  значущими, а стосунки  напрочуд щирими.  Адже ті, хто  прийшли за власним бажанням захищати  свою Батьківщину, самі обрали  таку долю.  Щодо місцевого населення, то до українських воїнів  воно ставиться по-різному, але здебільшого лояльно, бо ж кожному хочеться , аби скоріш настав мир.
Не нарікає  Віталій Білан  на матеріальне забезпечення.  Завдяки  волонтерам  та державі військовослужбовці мають  все необхідне.  Цей серйозний, щирий чоловік  у розмові небагатослівний, адже, що можна  розповісти про війну, де біль і страждання , втрати і розруха.
-  Я знаю заради чого пішов на фронт. Адже це земля українського народу і той, хто  прийшов  до нас  зі зброєю, той від неї і загине, - з впевненістю  у голосі говорить  наш захисник.
У майбутньому, коли завершиться АТО, Віталій планує продовжити  службу в армії, оскільки вважає, що це  громадянський обов’язок справжнього чоловіка.
До речі,  нині пліч-о-пліч  із Віталієм  Біланом захищає цілісність  України іще один  наш земляк  із  Бахмача – Олександр Гриненко.

Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Ані Юріївні ДОЦЕНКО
на 10 років

Ми тебе вітаємо із великим святом і тобі бажаємо радості багато. Виростай розумна, добра і красива, будь у житті ти завжди щаслива. Виростай на радість і батькам, і рідним. Радісних усмішок, квіточок гарненьких, вогнику, завзяття у очах, рідненька. Бажаємо багато знати, бо всього цікавого в світі так багато. Щоб в житті не знала ти горя і біди, щоб тобі щастило всюди і завжди.
Дідусь, бабуся і вся родина.
с.Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^