» Буккросинг у Бахмачі
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 131
  • Автор: admin
  • Дата: 4-03-2016, 13:01
4-03-2016, 13:01

Буккросинг у Бахмачі

Ідея буккросингу з’явилася в американського інтернет­технолога Рона Хорнбекера. Він прочитав про систему циркуляції по всьому світу залишених фотоапаратів і вирішив повторити це з книгами. У травні 2002 року він залишив 20 книг у холі свого готелю. А за півроку на сайті Хорнбекера було зареєстровано вже 300 активістів, які «відпускали» свої книги у подорож.

В Україну буккросинг прийшов десь у 2007 році. А у 2008 році у Львові молоді люди на вулиці почали обмін книгами. Саме зараз Львів ­ столиця буккросингу в Україні.

 

Приєднуйтесь до всесвітньо ідейного руху буккросинг ! Не дайте вашим книгам запилитись на полицях.

Буккросинг ( з анг. «book»­ книжка, «crossing»­переїзд, перехрестя) – всесвітнє книжкове мандрування з рук в руки, з дому в дім, з країни в країну.

Девіз буккросинга: «Перетворимо весь світ у бібліотеку».

Основна мета акції: підвищити попит на інтерес до читання книг як вітчизняних авторів, так і зарубіжних серед усіх верств населення та збільшити кількість нових користувачів у бібліотеці.

Буккросинг ­ це новий захоплюючий рух різного віку шанувальників друкованих видань. Українські шанувальники друкованих видань дуже швидко приєдналися до цього руху «Буккросинг Україна». У багатьох українських містах вже почали з’являтися «Полички буккросингу», де кожен бажаючий може залишити книжку для того, щоб інші змогли насолодитися спілкуванням з чудовою книгою та взяти собі книги, залишені іншими.

За ініціативи колективу міської бібліотеки ім.І.Франка на базі кардіологічного відділення відтепер буде працювати Буккросинг ( полиця вільного книгообміну) «Прочитав – віддай іншому».

Світлана Сергієнко,

бібліотекар міської бібліотеки ім. І.Франка.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Даринці Василенко
на 10 рочків

Щоб ти була завжди щаслива, добро пізнала у житті. І щоб сміялися до тебе із неба зорі золоті. Щоб гріло сонечко ласкаво. Щоб Бог тебе в опіці мав. І Ангел твій охоронець з плеча твого щоб не злітав. Ми дякуєм Богу, що ти у нас є, хай силу і радість тобі він дає.
Мама, бабуся.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^