» Святковий фотовернісаж
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 136
  • Автор: admin
  • Дата: 4-03-2016, 13:11
4-03-2016, 13:11

Святковий фотовернісаж

Кожного дня зустрічають та проводжають трудовий колектив і гостей, які завітали до вагонного депо, сторожі бригади охорони. З привітної посмішки сторожа Оксани Пушенко для деповців розпочинається робочий день ось уже майже 10 літ. Свої обов’язки вона виконує на відмінно, має авторитет серед колег. Працюють тут мати та сестра Оксани, тато – пенсіонер підприємства. Посмішка та позитивний настрій – ось з чого починає свій день жінка, адже впевнена, що оптимізм і цілеспрямованість – це запорука успіху в будь­якій справі.

 

 

 

У швейному відділенні столярного цеху вагонного депо завжди панує позитивний настрій, бо працює тут дружний колектив. Серед них швачки Людмила Голуб та дві Надії Удод та Вовк. Від їх роботи залежить комфорт і затишок у вагонах, саме вони розробляють викройки, розкроюють, шиють та обтягують м’які сидіння. Не раз чули жінки слова вдячності і від колег по депо, адже ремонтують їм спецодяг. У швейному відділенні працюють майстри своєї справи, це підтверджує і той факт, що саме їм доручили виготовити більшість м’яких меблів для залів очікування столичного вокзалу. Загальний трудовий стаж цих працівниць складає понад 30 років. Половину, а саме 15 літ праці на підприємстві, має Надія Удод. Вона багатодітна мама, виховує трьох дітей, чим дуже пишається, адже вважає материнство найбільшим щастям. Тезка Надія Вовк має доньку, яка вже студентка. Оточена турботою і увагою рідних людей, двох синів та чоловіка, Людмила Голуб.

 

 

Чарівна, відповідальна жінка Ірина Супрун на посаді дефектоскопіста колісно­роликового цеху вагонного депо працює 27 років. Вона проводить неруйнівний контроль деталей колісних пар. Ця робота потребує багато теоретичних і практичних навичок. Працівниця регулярно проходить навчання у відповідних центрах, складає іспити на знання всіх тонкощів своєї відповідальної роботи.

Любить свою професію доброзичлива і чарівна жінка Наталія Тіщук, адже благоустрій цехів вагонного депо і прилеглих територій вважає важливою справою, а результати роботи господарської бригади цеху головного механіка, в якій вона трудиться малярем, завжди на виду. Ошатний вигляд території депо та цехів є тому підтвердженням. Як гарна господиня, Наталія виконує всю роботу до ладу, така ж вона і вдома. Серед її захоплень: вишивка різними техніками, в’язання, різноманітні поробки, а ще любить куховарити та займатися кулінарією.

 

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^