» Щоб мрії і сподівання стали дійсністю
Інформація до новини
  • Переглядів: 902
  • Автор: admin
  • Дата: 28-07-2015, 10:40
28-07-2015, 10:40

Щоб мрії і сподівання стали дійсністю

Цьогорічне зовнішнє незалежне оцінювання, хоча вже й восьме за рахунком, та було чи не найскладнішим за кількісними параметрами та за змістом. Тож приємно відзначити, що серед учасників тестування, які показали високі результати і набрали за рейтинговою шкалою 200 балів, є і наш земляк , золотий металіст ­ Богдан Купріянов.

Про Богдана на сторінках районної газети пишемо не вперше, адже він неодноразовий призер та учасник олімпіад із географії різних рівнів, має цілу колекцію дипломів і грамот, які підтвердив, набравши максимально високий рейтинговий бал на тестуванні з географії – найулюбленішого предмета випускника. Вибрав її, адже це захоплююча наука, яка відкриває незвідані далі, розширюючи увагу. Наука для мрійників. Допомагала учню подорожувати по безкраїх глибинах цього предмету вчитель географії Надія Гурин. З її легкої руки з цікавістю вивчав він улюблену дисципліну, додатково опрацьовував допоміжну літературу, готуючись до олімпіад, отже, ці знання стали в пригоді і допомогли при складанні ЗНО.

Нині Богдан згадує свої емоції, коли дізнався про результати ЗНО з географії:

­ Звичайно, я пам’ятаю ту мить, коли побачив на екрані монітора такі високі бали. Першою, з ким я поділився радістю, звичайно, була мама. Вона мій вірний і надійний товариш і порадник. Вважаю, у кожній сім’ї повинна бути єдність, у нас вона є.

Такі гарні результати Богдана Купріянова зі складання ЗНО не стали несподіванкою для педагогічного колективу Бахмацької гімназії, в стінах якої він навчався, адже тут його знають, як наполегливого, працьовитого учня і просто гарного хлопця. Всі вчителі турбувалися за нього, адже до хвилювань, які огортають кожного учасника ЗНО, додалися і хвилювання учня за старшого брата, якого в переддень тесту з української мови і літератури мобілізували до лав Збройних Сил України , а наразі він несе службу під Маріуполем. Та хлопцю вдалося впоратися зі своїми переживаннями і успішно скласти тест, адже він також патріот рідної країни і розуміє необхідність мобілізаційних заходів.

­ Богдан – дуже щира людина, за що його і поважали в класі, вдумливий, надійний і надзвичайно скромний, ­ характеризує випускника класний керівник Олена Дуб’янська. – А ще він ­ надійне мамине плече.

Також Олена Григорівна відзначила, що з такими дітьми приємно спілкуватися. Хлопець постійно працює над собою, знає, що йому потрібно, і він вчиться поступово, сходинка за сходинкою здобуваючи знання. Адже високі результати на олімпіадах різного рівня, золота медаль за 11 років навчання в школі та максимум балів на ЗНО – це, звичайно, результат систематичного і наполегливого навчання.

А ще Богдан любить створювати графічні малюнки. Подобається юнаку зоб­ражувати олівцем тваринок, це велике задоволення, коли з­під грубого сірого олівця з’являються м’які обриси звірів. Особливе місце в серці Богдана , адже не дарма має таке символічне ім’я, займає віра в Бога. Це і є тією самою основою, яка йому допомагає самовдосконалюватися в кожній галузі чи напрямі навчання. Декілька років тому він закінчив церковно­приходську недільну школу. Юнак переконаний, що віра має бути в серці кожного.

Про мрії на майбутнє Богдан говорить неохоче, посилаючись на те, що складно зорієнтуватися , ще є час думати і міркувати. Одне чим поділився юнак, це те, що він подав документи до 4 вищих навчальних закладів.

Тож бажаю, щоб мрії і сподівання Богдана стали дійсністю.

Наталія Корень.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^