» Свято весни, ніжності, краси
Інформація до новини
  • Переглядів: 941
  • Автор: admin
  • Дата: 11-03-2016, 14:54
11-03-2016, 14:54

Свято весни, ніжності, краси

Лагідні промені сонця, несміливий передзвін краплинок і струмочків, перші квіти сповіщають про прихід весни... Разом з нею приходить до нас і перше весняне свято – Міжнародний жіночий день. Воно бажаним гостем входить в кожен дім, линуть вітання на адресу всіх жінок – мам і бабусь, дружин і сестер, коханих і доньок. Віки, тисячоліття світової історії осяяні мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою жінки. Добрі і ласкаві, мужні і ранимі, такі хоробрі і такі тендітні вони продовжують рід людський на землі.

З нагоди цього чарівного жіночого свята на минулому тижні в оновленому залі районного Будинку культури відбувся святковий концерт, сповнений гарним настроєм та позитивними емоціями, теплими словами та найкращими побажаннями на адресу чарівних бахмачанок.

З вітальними словами до представниць прекрасної статі звернулися голова райдержадміністрації Віктор Міщук та голова районної ради Віталій Кочерга. За вагомий внесок у соціально­економічний розвиток району та з нагоди Міжнародного жіночого дня кращих представниць жіноцтва Бахмаччини: Валентину Тишенко, Городищенського сільського голову; Наталію Сиволожську, медичну сестру Рубанської амбулаторії загальної практики сімейної медицини; Антоніну Цибань, керівника народного аматорського фольклорно­обрядового ансамблю «Криниці» Бахмацького сільського будинку культури; Ольгу Гузь, провідника службово­технічного вагону виробничого підрозділу Бахмацької колійної машинної станції регіональної філії «Південно­Західна Залізниця»; Ірину Мартиненко, вчителя біології Бахмацької гімназії, Наталію Семеренко, прибиральника виробничих приміщень колісно­роликового цеху пасажирського вагонного депо станції Бахмач, вони відзначили цінними подарунками та вручили квіти.

З теплими словами привітань та шани до присутніх жінок звернувся Бахмацький міський голова Павло Шимко. Подарунки та квіти від міської ради отримали волонтери громадської організації «Вогонь Відродження» Вікторія Іванько та Валентина Шуляк, мама мужньої захисниці Вітчизни, яка проходить службу в зоні АТО, Тетяна Семеренко, голова вуличного комітету вул.Лермонтова Ольга Гурин та голова будинкового комітету буд.№5 по вул. Пушкіна Майя Коновалова.

Вітання жінкам Бахмаччини та квіти від народного депутата України Валерія Давиденка передав його помічник Володимир Мельник. Також квіти представницям прекрасної статі були подаровані від районної організації політичної партії «Наш край».

 

Валентина Тишенко – Городищенський сільський голова. Ця ініціативна, відповідальна жінка вже шостий рік очолює Городищенську територіальну громаду.

За освітою Валентина Тишенко ­ економіст­організатор. На Бахмаччину жінку привела доля. Майже 30 років, як Городищенська громада стала їй рідною, а люди ­ найближчими.

До того, як ця невтомна та енергійна жінка очолила сільську громаду, – трудилася економістом у місцевому сільгосппідприємстві. Та ось одного разу вирішила запропонувати свою кандидатуру на посаду сільського голови. Знаючи вольовий характер Валентини Миколаївни, односельці її підтримали і довірили громаду. Це, в свою чергу, додало їй авторитету та стимулювало працювати на благо села.

За час роботи Валентина Тишенко має чимало нагород та відзнак. Ця рішуча жінка всюди встигає

давати лад: і на роботі, і в сім’ї, а підтримує її дружна родина.

 

 

 

 

 

Цінують та поважають за відданість своїй професії медичну сестру Рубанської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Наталію Сиволожську мешканці Рубанської територіальної громади. «Найперший помічник лікаря і найліпший порадник хворого,» – так говорять про неї. Майже чверть віку ця чарівна жінка стоїть на варті здоров’я своїх пацієнтів, не лише лікує медичними препаратами, а й добрим словом та чуйним ставленням. Цінує Наталія Анатоліївна свою професію і пишається нею, адже вважає, що робота медичної сестри – не тільки професія, а й покликання. Підтримують і розуміють необхідність її праці четверо дітей та чоловік, тож, коли в будь­який час надходить терміновий виклик до пацієнта, що потребує допомоги, завжди ставляться з розумінням.

 

 

 

 

  

 

 

Збирає, зберігає і відтворює народні звичаї та традиції Антоніна Цибань з села Бахмач. Від матері разом із сімейною реліквією – полотняним рушником, якому більше ста років, успадкувала і любов до пісні. Українській пісні віддана її душа, пісня поруч з нею і в смутку, і в радості. А виступи народного аматорського фольклорно­обрядового ансамблю «Криниці» Бахмацького сільського будинку культури, який заснувала Антоніна Іванівна, та є його керівником ось вже 33 роки, яскраві, оповиті неповторним колоритом Присеймівської землі. За час існування колектив зміцнів, а його учасники стали однією сім’єю. До колективу долучається і молодь, двоє внуків Антоніни Іванівни також беруть активну участь у самодіяльності.

­ Я не уявляю свого існування без колективу. Зав­жди відчуваю себе потрібною, постійно будую нові плани, збираю цікаві матеріали для виступів. Хочу передати молоді свій досвід та ті цінні перли народної творчості, що зібрала, спілкуючись зі старожилами,­ із захопленням

говорить Антоніна Цибань.

 

 

 

 

Понад 25 років трудиться на залізничному транспорті провідник службово­технічного вагона виробничого підрозділу Бахмацької колійно­машинної станції регіональної філії «Південно­Західна залізниця» Ольга Гузь. Розпочала трудову діяльність у 1990 році монтером колії, а з 1997 року працює провідником службово­технічного вагона.

За час роботи в КМС показала себе дисциплінованою, старанною, трудолюбивою, ініціативною, вимог­ливою до себе. Бере активну участь у житті колективу. Добросовісно виконує всі покладені на неї обов’язки. Користується авторитетом у колективі. За сумлінну працю її неодноразово було відзначено керівництвом підприємства. У вільний час Ольга Миколаївна захоп­люється вишивкою бісером. За понад два роки, що працює в цій техніці, вишила велику ікону «Тайна вечеря», іменні ікони для рідних та знайомих, картини, весільний рушник та сукню, в якій і приймала вітання.

 

 

 

 

Ірина Мартиненко працює в Бахмацькій гімназії вже понад 15 років. За час роботи зарекомендувала себе як відповідальний, досвідчений педагог та умілий організатор.

Значну увагу Ірина Григорівна приділяє роботі з обдарованими учнями, проводить факультативні заняття, готує гімназистів до участі в учнівських олімпіадах. Підготовлені нею учні протягом останніх п’яти років – постійні учасники та переможці І,ІІ, ІІІ та учасники ІV етапів Всеукраїнської олімпіади з біології, переможці І та дипломанти ІІ етапу конкурсу­захисту науково­дослідницьких робіт МАН, активні учасники та переможці районних та обласних екологічних конкурсів, Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу «Колосок».

У 2012 році Ірина Григорівна була відзначена обласною педагогічною премією ім.Софії Русової та стала переможцем районного та учасником обласного етапів конкурсу «Жінка року».

 

 

 

 

 

 

П’ятнадцять років віддала праці у пасажирському вагонному депо станції Бахмач Наталія Семеренко. Надзвичайно скромна, працьовита жінка трудиться прибиральником виробничих приміщень колісно­роликового цеху. Специфіка роботи у цеху вимагає ідеальної чистоти, тож з великою відповідальністю ставиться працівниця до своїх обов’язків. За час роботи на підприємстві зарекомендувала себе з позитивного боку. Старанність працівниці та добросовісну щоденну працю відзначають колеги і керівництво.

А ще Наталія гарна мама двох дітей, яких виховує в любові та злагоді. Любить жінка працювати на городі та в саду, спостерігаючи, як з крихітної насінини виростає гарний урожай, а які смачні заготовки на зиму вона робить із вирощених фруктів і овочів. Привчає і дітей до праці, адже вважає, що в праці виховуються відповідальність та розуміння її цінності.

 

 

 

 

 

Чарівних жінок­волонтерів ГО «Вогонь Відрод­ження» Вікторію Іванько та Валентину Шуляк бахмачани знають по багатьох акціях, які волонтери громадської організації проводили на підтримку наших бійців в зоні АТО, переселенців та задля допомоги дітям, які потребують коштів на лікування. Вони пишаються тим, що входять до команди небайдужих людей, які щодня, не покладаючи рук і не вимагаючи подяки, працюють над тим, щоб забезпечити найнеобхіднішим бійців та допомогти хворим дітям, та запрошують більше жінок до організації. Адже в планах волонтерів багато заходів, спрямованих не тільки на допомогу і підтримку тих, хто цього потребує, а і на виховання підростаючого покоління, благоустрій рідного міста, тому вони вдячні за будь­яку підтримку та допомогу.

Ці ініціативні, активні жінки працюють під гаслом «Маєш вільну хвилину — зроби щось корисне для суспільства». Маючи велику щиру душу, вони готові і шматком хліба поділитись, і теплою ковдрою з тими, хто опинився у скрутному становищі. Милосердя ­ це прекрасно. Це духовно.

 

 

 

 

Про нашу відважну землячку та захисницю Вітчизни Олену Семеренко, яка у складі 39 жіночої сотні перебувала на Майдані, підтримуючи народний протест, а згодом підписала контракт про добровольчу службу, писали на сторінках нашої газети. Неодноразово доводилося дівчині дивитися в очі смерті, була поранена. Всі ці тривожні моменти в житті доньки Тетяна Семеренко згадує з тривогою, ніби заново переживаючи їх.

­ Якщо Олена щось вирішила, то не відступить,­ розповідає Тетяна Миколаївна. ­ З самого малечку вона росла самостійною. Тож, коли повідомила, що вирішила стати на захист Батьківщини, підтримала її вибір.

Скільки ніжності в її серці, воно, мабуть, здатне обігріти цілу планету, як сонце. Лишень би дочка, завдяки материнським молитвам і долі, через пекельні випробування повернулася живою і здоровою до  батьківської оселі.

 

 

 

 


 

Загальновідомо, що гарні справи на благо людей краще робити разом. У цьому переконана голова вуличного комітету вулиці Лермонтова Ольга Гурин. З 1988 року ця невтомна та привіт­на жінка опікується вулицею та провулком Лермонтова. На цій території розташовано 65 будинків, де проживають люди переважно пенсійного віку. Займаючи активну життєву позицію, Ольга Павлівна слідкує за благоустроєм підпорядкованої території, а саме організовує суботники, проводить роз’яснювальну роботу щодо підтримання чистоти прибудинкових територій. Особливо голову вуличного комітету турбують нежилі будинки по цій вулиці, де збираються безхатьки. З вдячністю Ольга Павлівна говорить про Бахмацького міського голову Павла Шимка, завдяки якому було відремонтовано дорогу. Позитивним є те, що по вулиці працює вуличне освітлення. Не залишаються осторонь мешканці вулиці і провулка Лермонтова на чолі з Ольгою Гурин і подій на сході України. Вони долучились до допомоги воїнам АТО – активно зібрали кошти, на які були закуплені продукти харчування для наших захисників. Небайдужа голова вуличного комітету і до одиноких людей літнього віку. Когось розрадить добрим словом, комусь допоможе. І все в неї завжди під контролем. А допомагають їй депутати обласної ради Григорій Данько, міської ради Юрій Іванько, Сергій Лях, а також Станіслава Білецька, Володимир Гирич та інші активні мешканці міста. За час своєї громадської діяльності Ольга Павлівна Гурин має чимало відзнак, а це є свідченням людської поваги і вдячності.

 

 

 

 


Турбується про благоустрій п’ятиповерхового будинку по вулиці Пушкіна і прилеглої території голова будинкового комітету Майя Коновалова. Більше 20 років ця ініціативна жінка дбає про чистоту, затишок у багатоповерхівці та про комфортні умови проживання його мешканців. Майя Василівна тісно співпрацює з Бахмацькою міською радою. Там про неї відгукуються, як про відповідальну людину, яка небайдужа до навколишнього середовища, зокрема, наведення чистоти і порядку, прибирання та приведення у належний стан будинку та прилеглої території. Всюди тут лад: і в під’їздах, і в дворі. Голова будинкового комітету вміє організувати мешканців свого будинку навколо доброї справи. За це її цінують і поважають. Адже біля будинку №5 по вул. Пушкіна завжди охайно та чисто, влітку клумби буяють квітами, а взимку розчищені доріжки. А це говорить про те, що живуть тут дружні та дбайливі люди – справжні

господарі свого будинку.

 

 

 

 

 

 


 

 

  

 

 

 

 

 

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^