» Бахмачани на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу
Інформація до новини
  • Переглядів: 712
  • Автор: admin
  • Дата: 18-03-2016, 09:09
18-03-2016, 09:09

Бахмачани на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу

З 11 по 13 березня в м.Києві у Міжнародному виставкому центрі відбувся Чемпіонат Європи по пауерліфтингу. Цього разу змагання в столиці зібрали рекордну кількість не тільки учасників, але й глядачів – в Київ приїхали більше 200 найсильніших атлетів з 13 країн світу (Україна, Білорусія, Франція, Грузія, Казахстан, Монголія та інші). На жаль, на ці змагання не прибула значна кількість учасників з країн Європи у зв’язку з складною політичною ситуацією в нашій країні.

Чемпіонат проходив три дні в рамках найбільшої спортивної виставки України «Active Sport». Змагалися любителі за версією GPA та професіонали у версії GPF. Кожен спортсмен продемонстрував свою силу і техніку, а деякі показали відмінні результати в декількох категоріях.

Відрадно, що є прихильники цього виду спорту і на Бахмаччині. У змаганнях в м.Києві брали участь представники нашого району: Ярослав Копа та Сергій Степаненко.

Ярослав Копа виконав норматив майстра спорту у жимі лежачи без екіпіровки (160 кг) і виборов перше місце. Його наставником був Сергій Степаненко, який у цих змаганнях виконав норматив майстра спорту міжнародного класу по становій тязі без екіпіровки і посів у своїй категорії (до 82,5 кг) перше місце (240 кг). У загальному заліку пауерліфтингу (тяга, жим, присід) посів друге місце (набрав суму 540 кг), що є, безперечно, значним досягненням. Цьому передували не один рік виснажливих тренувань, значна робота над собою, адже Сергій Степаненко у 2014 році вже був майстром спорту в жимі лежачи.

Розуміємо, як не просто було спортсменам із нашого району здобути перемогу у змаганнях такого рівня. Горді за успіхи земляків і бажаємо їм завжди мати високі досягнення, як нагороду за старанність та наполегливість.

Одним із факторів успіху спортсменів є моральна та матеріальна підтримка. Вдячні всім, хто вірив і вболівав. Фінансову допомогу спортсменам для участі у змаганнях надав депутат районної ради, директор ПП «Торговий дім «Сталкер» Микола Іванюк. Він є палким прихильником розвитку спорту в районі, був особисто присутнім у широкій аудиторії вболівальників під час змагань та перей­мався успіхами земляків. Розуміючи важливість спортивного виховання молоді, Микола Михайлович вдало поєднує захоплення спортом та депутатську діяльність.

До речі, цими днями фінансову допомогу Микола Михайлович Іванюк надав також команді учасників змагань з міні­футболу на Кубок міського голови м.Конотопа Сумської області у складі: Беби Євгена, Волошина Антона, Власенка Сергія, Двалі Сосо, Іванька Сергія, Коваленка Артема, Кушлія Павла, Олійника Володимира, Соломського Юрія, Ткаченка Олега. В турнірі брали участь 6 команд: з м.Бахмача, м.Кролевця, м.Ромнів, м.Коропа та дві команди з м.Конотопа.

Змагання відбувалися у дружній атмосфері. Команди показали досить високий рівень гри. Шанувальники міні­футболу були свідками цікавих, захоплюючих ігор і отримали чимало задоволення від побаченого.

За підсумками фінальної гри команда з м.Бахмача виборола Кубок міського голови м.Конотопа (І місце). Кращим захисником визнано Євгена Бебу.

Добре, що є незмінні традиції, які під гаслом здорового способу життя, популяризації фізичної культури навколо себе об’єднували і об’єднують шанувальників футболу.

Бажаємо всім, хто примножує спортивну славу Бахмаччини, успіхів і натхнення на нові здобутки, адже спорт – це життя, сила, здоров’я.

Світлана Книга,  керуючий справами ­начальник  організаційного відділу районної ради.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^