» А я просто українка
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 474
  • Автор: admin
  • Дата: 1-04-2016, 13:42
1-04-2016, 13:42

А я просто українка

З метою залучення  старшокласниць  до вивчення  історичної та культурної  спадщини  українського народу, відродження і  розвитку  національних  традицій, підтримки обдарованої молоді, виховання поваги до жінки  - берегині домашнього вогнища відбувся обласний конкурс  «А я просто українка».
Конкурс проходив  у два етапи. У І відбірковому етапі  брали участь вихованки  із 27  позашкільних навчальних  закладів області та шкіл міста Чернігова.  У фінал  вийшло 12 учасниць. Бахмаччину на обласному  конкурсі представляла  талановита дівчина, учасниця вокально-обрядового ансамблю «Сузір’я» Будинку дитячої та юнацької творчості, учениця  Бахмацької гімназії Діана           Оніщенко.
Другий фінальний етап  конкурсу відбувся  в обласному  Палаці дітей та юнацтва. Розпочався  він із привітання голови  журі – поетеси  Надії  Галковської, яка подарувала  всім присутнім  власний вірш та побажала  фіналісткам  гарного настрою, позитивних вражень та перемоги.
Учасниці конкурсу  змагалися у чотирьох номінаціях. Як розповідає Діана, у номінації  «Берегиня роду» вона разом  з іншими  вихованцями  вокального гуртка  - Анною Гурінець, Мариною Глядько, Анастасією Бузун, Анною Коваленко, Дмитром Мовчаном, 7-річною  Дариною Василенко, а також зі своїм наставником  Оксаною Миколаївною  Андрійко відтворили фрагмент  обряду першого  закосичення дівчинки, характерного для нашої місцевості. Обряд за основу взято в учасників фольклорно-обрядового колективу «Криниці». Сценарій обряду написала  Оксана  Андрійко.
У номінації «Я – майстриня» необхідно було презентувати  власноруч виготовлену  поробку.  Наша юна  майстриня зуміла не лише виготовити, а й досить творчо презентувати  роботу  з виготовлення сніжинок та зірочок із бісеру, провівши майстер-клас.
У номінації «Українська кухня» в оригінальній формі  Діана презентувала  рецепт  випікання «жайворонків» - перших посланців  весни.  А випікала  вона їх разом  із  приватним  підприємцем, пекарем  Тетяною  В’ячеславівною Ракшою. Це було представлено,  як кулінарну телепрограму.
Все це заздалегідь було  відзнято на відео та відправлено на конкурс.
В останній номінації, де кожна учасниця  повинна була  представити  свій талант, Діана Оніщенко  зачарувала всіх  своїм чудовим  голосом,  який, за словами дівчини,  їй дістався від  прадідуся по маминій лінії, який був  диригентом хору  і теж мав  неповторний голос.Бахмачанка виконувала пісню  Марії Яремчук  «Тече вода» та супроводжувала спів  грою на скрипці.
За результатами  участі  в конкурсі  «А я просто українка» вихованка Будинку  дитячої та юнацької  творчості  посіла перше місце. Діана Оніщенко  нагороджена  Грамотою управління  освіти  і науки Чернігівської обласної  державної адміністрації  та цінними подарунками.
- Які враження  від участі  у конкурсі ?  - запитую у Діани.
- Враження, звичайно,  якнайкращі.  Нові  знайомства, друзі – це завжди дуже добре.  До конкурсу готувалася наполегливо, хотілося якнайкраще  представити  Бахмацький район та Будинок дитячої та юнацької творчості. Щаслива, що мені це вдалося. Своєю перемогою я  завдячую всім, хто мені допомагав – директору  закладу  Наталії  Швидкій, Оксані Андрійко, Світлані Ситайло, Ії Артюх, Наталії Вовкушівській, Тетяні Левченко, Олені Костовській, режисерам відеозйомки Євгенії  Захарченко та Ірині Пікель, Тетяні Ракші, учасникам вокального  гуртка, рідним.    До речі, - додає  Діана, -  мої мама, тато  та Наталія Дмитрівна  підтримували мене  та вболівали  під час  проведення  конкурсу  у Чернігові.  Це, звичайно,  додавало впевненості. Приємно відзначити, що рівень  усіх  учасників  був досить  високим.  До останнього  не вірила у свою перемогу, але коли посіла І місце,  дуже зраділа.
Тож бажаємо тобі, Діано,  нових перемог та  здійс-нення заповітних  мрій.
Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^