» 28 Всеукраїнський легкоатлетичний пробіг «Бахмацьке свято бігу»
Інформація до новини
  • Переглядів: 763
  • Автор: admin
  • Дата: 8-04-2016, 13:23
8-04-2016, 13:23

28 Всеукраїнський легкоатлетичний пробіг «Бахмацьке свято бігу»

Холодна погода та дощ не стали перепоною для проведення традиційного, вже 28 Всеукраїнського легкоатлетичного пробігу «Бахмацьке свято бігу», яке зібрало бахмачан та гостей із Чернігівської, Сумської, Київської, Харківської, Черкаської, Полтавської та, навіть, Донець­кої областей. До речі, донеччани другий рік поспіль беруть участь у святі, також Бахмач приймав їх і восени з пробігом «Слов’янськ за мир».

Загалом дистанції в 6 км, 3 км та 500 м долало 188 учасників, серед яких майстри спорту, чемпіони та призери чемпіонатів України, учасники чемпіонатів Європи і Світу, а також всі бажаючі отримати заряд позитиву та випробувати свої сили в «королівському» виді спорту, адже недарма легку атлетику називають королевою спорту. Приємно відзначити, що цьогоріч багато мешканців району долучилося до пробігу. Чисельний гурт учасників був із Пісок, також прибули фастівчани, батуряни. Чимало мешканців міста вперше долають дистанції.

Задоволений своїм результатом на дистанції 6000 м 29­річний бахмачанин Сергій Колода. Він був четвертим серед чоловіків 18­34 років. Згадує Сергій що, навчаючись у школі, брав участь у святі бігу. У цьому році вирішив згадати ті відчуття. З осені почав тренуватися, долучавсь до столичних змагань. Та ні з чим не можна порівняти почуття, коли біжиш вулицями рідного міста, це додатковий стимул показати кращі результати. Це підтверджує і відома бахмацька легкоатлетка, майстер спорту, студентка 3 курсу Національного університету фізичного виховання і спорту України за фахом тренер з легкої атлетики Євгенія Прокоф’єва. Вона була першою у цій же категорії учасників серед жінок. Євгенія вважає свою перемогу особливою, адже де б не доводилося змагатися, завжди зберігає в душі згадку про малу батьківщину. Третім подолав дистанцію 6 тисяч метрів у віковій категорії 50+ батурянин Сергій Пулинець. Левову частку свого часу чоловік приділяє спорту та пропагує здоровий

спосіб життя. Він обійшов чимало гір в різних країнах, бере участь у багатьох марафонах та змаганнях. Також пропагує здоровий спосіб життя, подаючи гарний приклад своїм юним читачам, заступник директора ЦБС по роботі з дітьми, до речі, активний дописувач районної газети, Любов Карпич. Позитивний настрій та підготовка дали свої результати, і Любов Павлівна фінішувала третьою на дистанції 6 тис. метрів в категорії 60+. Вона розповідає, що вперше бере участь у таких змаганнях, та новий досвід вважає позитивним і радить людям свого віку не здаватися літам, а активно займатися спортом. Відзначає відчуття бадьорості та гарний настрій, отримані завдяки участі у змаганнях і бахмачанка Ольга Пушенко. Вона вперше бере участь у легкоатлетичних змаганнях, аби показати гарний приклад та підтримати одинадцятирічних внучат, яких привела також вперше на свято бігу, сподіваючись, що заняття спортом стануть невід’ємною частиною їх життя. Як стали заняття легкою атлетикою стилем життя для двох юних бахмачан Дмитра Доненка та Ангеліни Пилипенко, які змагалися на дистанції 3000 метрів у віковій категорії до 17 років. Серед юнаків другий рік поспіль Дмитро був першим, Ангеліна – другою серед дівчат. Порівняно з минулим роком вона покращила результат, адже у 2015 була четвертою.

– Цьогоріч перемога далася важче, адже напрямок віт­ру та погодні умови були несприятливі, ­ говорить Дмит­ро Доненко. Та постійні тренування і наполегливість юнака принесли йому перемогу.

Серед переможців пробігу на дистанції 500 м і школярі міських шкіл Вадим Квятковський (3 місце) та Анна Петренко (4 місце). Також поряд зі школярами на цій дистанції за підтримки батьків змагався і наймолодший учасник киянин Артемко Косик, якому 2 рочки і три місяці. На Бахмацькому святі бігу маля вдруге, а долучається до участі у змаганнях вперше, адже минулого року Артемко заснув перед самим стартом. Поки батьки­легкоатлети долають дистанцію, за молодшим братиком наглядає 17­річна сестра Валерія, майстер спорту зі спортивної гімнастики.

Найповажніший учасник змагань 42­разовий чемпіон України з бігу на довгі дистанції, переможець багатьох міжнародних змагань, член збірної команди України ветеранів з легкої атлетики 74­річний чернігівець Микола Левадський, який багато років поспіль приїздить до нашого міста на «Бахмацьке свято бігу», відзначає позитивні зміни в організації заходу. Особливо сподобалися спортсмену вручення численних нагород та розіграш призів за номерами учасників, які вперше відбулися в оновленій глядацькій залі районного Будинку культури. Він відзначає високий рівень проведення змагань та ентузіазм голови ДМК «Гармонія» Бориса Михайлова.

­ Пробіг організовували ДМК «Гармонія» та Бахмацька міська рада за підтримки райдержадміністрації та районної ради, ­ зазначає Борис Михайлов. – Ці змагання яскравий приклад продуктивності спільних зусиль. Також важливою була підтримка багаторічних спонсорів пробігу: майстрів спорту Сергія Кровлайдіса, Дар’ї Михайлової, тренера з легкої атлетики Володимира Севастьянова, депутатів обласної ради Валерія Колоші та Григорія Данька, депутата районної ради Володимира Примака, підприємця Олега Поліщука, газети «Порадник», магазину «Кароліна». Приємно відзначити, що цьогоріч до організації заходу долучилися народний депутат України Валерій Давиденко, ТОВ «СП «Агродім» та районна організація партії «Наш край», які надали допомогу в організації харчування учасників. Допомагали працівники районного Будинку культури, Цент­ральної районної бібліотечної системи, волонтери, вчителі ЗОШ №4,5 та Бахмацької гімназії.

 

 

 

 

 

 

 

Наталія Корень.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^