» Герої нашого часу
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 457
  • Автор: admin
  • Дата: 28-07-2015, 10:57
28-07-2015, 10:57

Герої нашого часу

На сході України війна змінила життя мільйонам людей. Ще зовсім недавно ми навіть не могли уявити, що у ХХІ столітті в Україні з’явиться зона АТО, зруйновані міста і скалічені долі, переселенці з Донеччини та Луганщини. На сьогодні усе це залишається звичною реальністю.

Та порятунком для нашої країни у ці важкі часи стали воїни­герої, що захищають свою Батьківщину. Чому вони герої? Та тому, що це люди, які здійснюють великі вчинки на благо українського суспільства, йдучи у те пекло. Вони впевнені, що несуть визволення приниженим та поневоленим, що йдуть не вбивати, а захищати людські життя.

Одним із таких відважних героїв є житель села Городище Віктор Ціленко. 4 вересня 2014 року йому прийшла повістка з військкомату. Не роздумуючи, він поїхав захищати свою землю, щоб майбутнє покоління змогло жити в мирі та злагоді. Розподілили Віктора Ціленка у 13­й Чернігівський батальйон і відправили у смт Гончарівськ, де він пробув півроку.Там вони займалися підготовкою, їздили на полігони, мали навчальні тривоги і все те, що потрібно військовим на війні. 15 січня 2015 року весь батальйон відправили під Дебальцеве Донецької області тоді, коли війна почала захоплювати більші території Донеччини та Луганщини. Весь час відбувався обстріл, у яких не обходилось без численних втрат. Та найважче ­ довелося засинати під постріли. Взагалі, така довга розлука з домівкою змушує задуматись, як сильно ти любиш своїх рідних, свою землю, Батьківщину, задля якої ти йдеш перемагати. В такі моменти починаєш цінувати власне життя. Маючи підтримку рідних та близьких, Віктор не залишає надію, що дуже скоро повернеться додому.

Слухаючи або читаючи новини, ми переконуємся в тому, що герої, дійсно, поруч, потрібно лише навчитися помічати їхні вчинки, не бути байдужими, та бути вдячними, що є ті, хто ризикує власним життям заради нас. Тож слава героям, що борються за свободу і незалежність нашої Батьківщини! Бажаємо їм швидкого повернення додому, де їх чекають рідні та близькі. Нехай Бог береже нашу рідну Україну!

Ірина Федечко,

студентка Прилуцького гуманітарно­-педагогічного коледжу.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^