» Мистецькі здобутки Бахмаччини
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 122
  • Автор: admin
  • Дата: 15-04-2016, 09:19
15-04-2016, 09:19

Мистецькі здобутки Бахмаччини

Бахмацька районна школа мистецтв ім. А. Розумовського є однією з найкращих в області. Це осередок дитячих талантів Бахмаччини, де створені всі умови для розвитку та реалізації творчих здібностей учнів та професійного становлення викладачів. Свідченням цього є щорічні численні успіхи вихованців музичної школи на різних конкурсах та фестивалях.

Але передує цьому наполеглива та копітка праця дітей, натхненний і творчий підхід високопрофесійних викладачів і, звичайно ж, порозуміння з боку батьків.

Цьогоріч талановиті вихованці музичного закладу примножили мистецьку славу нашого району на Міжнародному дитячому фестивалі­конкурсі «Соняшник», що відбувся у м.Києві. Учениця підготовчої групи Анастасія Головач була відзначена другою премією у номінації фортепіано, викладач Ніна Рула.

З метою розвитку виконавської майстерності учнів, виявлення та підтримки обдарованих дітей, обміну творчими досягненнями в м. Ніжині відбувся обласний конкурс виконавців на фортепіано «Первоцвіт» серед учнів 2­4 класів шкіл естетичного виховання області. За рішенням компетентного журі почесне друге місце виборола учениця 3­го класу Бахмацької районної школи мистецтв ім. А. Розумовського Софія Супрун, викладач Людмила Іванько.

У березні на обласному конкурсі виконавців на музичних інструментах, вокалу та ансамблів у м. Чернігові своїм виступом ( клас фортепіано) порадувала Єлизавета Глушко, зайнявши третє місце серед численних учасників конкурсу, викладач Тетяна Данилець.

Достойно показали свої таланти на Всеукраїнському дитячому конкурсі «Різдвяний зорепад» у м. Києві, ставши лауреатами, учениця 5 класу Анна Люткевич, викладач Олена Леус та Ілля Матіско – учень підготовчого класу, викладач Людмила Іванько.

Не оминули можливості взяти участь у обласному фестивалі­конкурсі хореографії «Надія­2016» й хореографічні колективи Бахмацької районної школи мистецтв ім. А.Розумовського. Серед багатьох учасників конкурсу свою майстерність на сцені обласного академічного українського музично­драматичного театру ім.Т.Г.Шевченка продемонстрували колектив «Грація» ­ молодша група в номінації народно­сценічний танець, посівши перше почесне місце, колектив «Грація» ­ середня група в номінації спортивно­бальний танець , сучасний танець та колектив «Грація» ­ старша група в номінації народно­сценічний танець, зайняли друге місце. До почесних відзнак привела дітей викладач Катерина Бридковська і концертмейстери Тетяна Данилець , Микола Халимон.

Як відзначила керівник колективів Катерина Бридковська, велика заслуга в досягненні дітей ­підтримка батьків.

Із вищезазначеного конкурсу з нагородами повернулися ­ за виконання народно­сценічного танцю та стилізації народного танцю старша група колективу «Пролісок», отримавши третє місце, під керівництвом викладача Тамари Князєвої, концертмейстерів Лариси Удовичко, Оксани Романової.

Багатим на здобутки, зокрема, і в обласному конкурсі серед шкіл мистецтв виявився початок року і для учнів та викладачів відділу народних інструментів. Тут 9 дипломованих спеціалістів навчають грі на народних інструментах понад 80 учнів. Гран­прі обласного конкурсу виконавців по класу баяна 4 рік поспіль отримує учень 6 класу школи мистецтв Ярослав Згонник. Своїми успіхами талановитий учень завдячує викладачу Олександру Іваньку. Перше місце з фаху бандура під керівництвом викладача Наталії Тищенко посів ще один з талановитих учнів школи – Юрій Замерлов. Третьою на фаховому конкурсі по класу домри була бахмачанка Катерина Бикадорова (викладач Тамара Головач, концертмейстер Лариса Удовичко). Приємно відзначити, що гарні результати демонструють і учні, які отримують музичну освіту в філіях школи мистецтв. Так у обласному конкурсі виконавців «Первоцвіт» по класу бандура друге місце має учениця Батуринської філії Анна Кардаш (викладач Валентина Романенко), третє місце по класу сопілки у Марини Орел, учениці 2 класу Пісківської філії ( викладач Віталій Сідь, концертмейстер Олена Прокопенко).

Оркестровий відділ, в якому з 40 учнями працюють 5 викладачів, на обласній сцені достойно представив ансамбль скрипалів молодших класів, виборовши друге місце. Задоволені успіхами учнів викладач Ія Артюх та концертмейстер Оксана Головач. Ія Володимирівна відзначає зацікавленість дітей в опануванні специфічного інструмента, та вказує на важливу роль батьків у навчанні. Також пишаються здобутками своїх учнів викладач Борис Гросман та концертмейстер Інеса Чижик. Треті призові місця здобули Юрій Власков по класу блок флейта та Марія Луценко по класу флейта. Наразі, як розповідає Борис Гросман ­ засновник та наставник дитячого духового оркестру, що неодноразово посідав призові місця в обласному конкурсі дитячих духових інструментів, учасники колективу активно готуються до чергового конкурсу, де сподіваються гарно виступити.

Виступи вихованців відділу сольного співу завжди є окрасою заходів, що відбуваються в районі. Тож і здобутки мають вагомі. Серед переможців I Всеукраїнського дитячого фестивалю Chernsgsv Open «Світ талантів Чернігівщини» Катерина Білозор, Анастасія Головач, які посіли другі місця в номінації естрадний спів ( викладач Світлана Ситайло), Юрій Замерлов має третє місце з академічного співу, якому навчає викладач Наталія Тищенко, концертмейстер Ніна Рула. На обласному конкурсі виконавців Юрій зайняв друге місце з сольного співу. Також друге місце здобула Юлія Шевченко, викладач Оксана Бур’ян, концертмейстер Людмила Іванько, третіми стали Вікторія Зуй та Владислав Романенко, навчає яких викладач Світлана Ситайло, концертмейстери Олена Прокопенко та Тетяна Данилець відповідно. На Міжнародному фестивалі­конкурсі мистецтв «Соняшник» на початку року здобула друге місце з естрадного вокалу Анна Передерій, викладач Світлана Ситайло. А попереду ще багато конкурсів та фестивалів, до яких готуються 50 учнів та 4 викладачі відділу сольного співу.

Тож нехай і надалі талановиті діти Бахмаччини радують нас своїми досягненнями на мистецьких олімпах.

Світлана Кириленко, Наталія Корень.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^