» Учасники конкурсу отримали нагороди
Інформація до новини
  • Переглядів: 771
  • Автор: admin
  • Дата: 22-04-2016, 14:38
22-04-2016, 14:38

Учасники конкурсу отримали нагороди

Минулого тижня в приміщенні Бахмацької районної дитячої бібліотеки відбулось урочисте вручення відзнак та подарунків за участь у конкурсі до Шевченківських днів з нагоди 202 річниці від дня народження Українського генія Тараса Шевченка, оголошеного редакцією газети та ГО «Народна рада Бахмаччини». Учасників зібрання привітали редактор районної газети «Голос Присеймів’я» Тамара Силка і голова ГО «Народна рада Бахмаччини» Тетяна Григорчук та вручили всім, хто надав свої творчі доробки, дипломи, подарункове видання дитячого Кобзаря та квіти.

Відзначили всіх учасників конкурсу, адже його умови були складними. Всі твори – це результат копіткої та наполегливої праці. Приємно відзначити, що участь у конкурсі брала учнівська молодь Бахмаччини: десятикласниці Бахмацьких ЗОШ № 5 Даша Конюшенко та ЗОШ №2 Вікторія Кобезька, учениця 8 класу Курінської ЗОШ I­II ст. Оксана Павленко і наймолодший учасник ­ другокласник ЗОШ №2 Олександр Пушенко. На жаль, Олександр не зміг бути присутнім на заході, тому найкращі вітання, подарунки від організаторів йому передала тітка Валентина Пушенко, яка і була ініціатором написання твору про видатного пасічника Петра Прокоповича. Не дивно, що спільний творчий доробок був на історичну тематику, адже Валентина Олексіївна ­ старший науковий співробітник Бахмацького районного історичного музею, тож, підбираючи слова на літеру «п», не тільки долучилися з племінником до прекрасного світу української мови, а і розповіли про видатного земляка. Не менш цікавими і повчальними були твори наших постійних дописувачів керівника гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості Ліани Лещенко, яка описала місто Умань, в якому народилася, і мирне дитинство дітлахів, що малюють малюнки «Ми за мирне майбутнє», та Любові Карпич, керівника екоклубу «Журавлик» і гостинної господині дитячої книгозбірні, у стінах якої і відбувався захід. У своїй конкурсній роботі Любов Павлівна, використавши слова, що починаються з літери «с», торкнулася екологічної тематики, закликаючи не викидати сміття, а садити сади. Цікавими і захоплюючими були твори, надані членами ГО «Народна рада Бахмаччини».

Спілкуючись в теплій атмосфері за чаєм, всі, хто не побоявся спробувати свої сили в написанні складного творчого завдання, ділилися своїми враженнями, згадували слова Великого Кобзаря та відзначали універсальність, мелодійність, неповторність, багатогранність української мови.

 

 

 

Наталія Корень.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Тетяні Станіславівні
Іващенко
на 16-­річчя

Свою милу іменницю ми щиро вітаємо, чарівною квіточкою квітнути бажаємо. Щоб була здорова, гарна та щаслива, ніжна, як те сонечко, як квітка – вродлива. Життя хай дарує радість та надію і здійсняться найкращі заповітні мрії. Від душі тебе ми всі вітаємо, цілуємо і ніжно обіймаємо.
Тато, дідусь Коля, бабуся Ніна,
тьотя Наташа і братик Максим.
с.Курінь.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^