Інформація до новини
  • Переглядів: 834
  • Автор: admin
  • Дата: 22-04-2016, 14:45
22-04-2016, 14:45

Пригода

Нещодавно у м. Бахмачі сталася пригода. Під час проведення господарських робіт чоловіка покусала дика тварина – бобер.

Місцевий мешканець копав траншею для проведення води в оселі. Тварину помітив прямо на вулиці і вирішив підійти ближче. Бобер, напевно, злякався, оскільки опинився у нетиповому для даного виду тварин середовищі. Адже це великий гризун, пристосований до напівводяного способу життя. До речі, бобри занесені до Червоної книги України. Обороняючись, тварина проявила агресію і вкусила чоловіка за задню м’яку частину тіла. Люди, які прибули на допомогу постраждалому , зателефонували до районної організації мисливців та Бахмацької районної державної лікарні ветеринарної медицини. Фахівці відразу прибули на місце пригоди і прийняли рішення знешкодити тварину. Коли бобра застрелили, зробили відбір проби для лабораторного дослідження на предмет виявлення сказу, а труп тварини спалили.

У місцевій ветлабораторії фахівці зробили мікроскопічний аналіз. Наявність сказу ветеринари поки що не підтвердили. Нині тривають подальші дослідження на виявалення гострої інфекційної хвороби у дикої тварини.

Щодо потерпілого, то йому відразу була надана лікарська допомога. Тож будьте обережні, в житті трапляється різне. Про цей випадок редакції повідомив начальник Бахмацької районної державної лікарні ветеринарної медицини Юрій Кравченко.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Тетяні Станіславівні
Іващенко
на 16-­річчя

Свою милу іменницю ми щиро вітаємо, чарівною квіточкою квітнути бажаємо. Щоб була здорова, гарна та щаслива, ніжна, як те сонечко, як квітка – вродлива. Життя хай дарує радість та надію і здійсняться найкращі заповітні мрії. Від душі тебе ми всі вітаємо, цілуємо і ніжно обіймаємо.
Тато, дідусь Коля, бабуся Ніна,
тьотя Наташа і братик Максим.
с.Курінь.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^