» Сяють наші писанки - як весняні квіточки!
Інформація до новини
  • Переглядів: 597
  • Автор: admin
  • Дата: 29-04-2016, 12:10
29-04-2016, 12:10

Сяють наші писанки - як весняні квіточки!

З піднесеним настроєм та натхненням готуються до Світлого Воскресіння Христового учні Пісківської школи мистецтв, виготовляють різні поробки, аби прикрасити оселі та привітати рідних зі святом. В Пісківській ЗОШ діє виставка цих робіт.

­ Дітям приємно дарувати рідним та друзям роботи, виготовлені власними руками. Ось і до цього світлого свята готуються порадувати всіх оригінальними подарунками, ­ розповідає керівник місцевої школи мистецтв, що веде гурток декоративного розпису «Чарівний світ розпису» Катерина Машир. ­ Результат нашої праці завжди видно, вироби милують око своїми яскравими кольорами і майстерністю виконання. А ще в кожну роботу діти вкладають частинку своєї душі. Приємно спостерігати, з якою відповідальністю та трепетом вони працюють над кожною деталлю малюнку. Гурток декоративного розпису діє вже два роки, на сьогодні його відвідують 18 учнів, серед яких четверо першокласників. До речі, всі вони хлопчики. Сподіваюсь, що серед моїх учнів є і майбутні художники. За цей час діти удосконалили свої технологічні вміння і навички. До Пасхи малюємо тематичні малюнки, розписуємо «матрійки­копілочки», дерев’яні заготовки яєць, які закуповуємо. Також учні Пісківської ЗОШ на уроках праці під керівництвом вчителя Василя Обельця виготовляють такі заготовки, за що їм дуже вдячні. Над розписом пасхальних яєць працюємо в техніці Петриківського розпису. А ще плануємо виробити власну техніку – Пісківський розпис.

Готують діти з Катериною Степанівною і подарунок для директора ПСП «Пісківське», депутата обласної ради Валерія Колоші, який є ініціатором створення школи мистецтв і опікується її подальшою долею, адже очолюване ним підприємство надає значну фінансову допомогу школі. Тож у світле величне свято Пасхи, коли серця повняться світлими почуттями, бажають меценату радості, здоров’я, добробуту і благополуччя. А всіх бажаючих помилуватися роботами гуртківців Пісківської школи мистецтв запрошують на виставку, яка незабаром відбудеться в районному історичному музеї.

 

 

Наталія Корень.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^