» Повертаючись до надрукованого
Інформація до новини
  • Переглядів: 684
  • Автор: admin
  • Дата: 20-05-2016, 14:37
20-05-2016, 14:37

Повертаючись до надрукованого

Зустріч з дикою твариною для мешканців міста зав­жди випадок цікавий, залишає багато вражень, емоцій, особливо, якщо ця тварина рідкісна, як бобер.

На жаль, для мене така зустріч трапилася за досить драматичних обставин. бобер – тварина миролюбива, але так склалося, що він покусав молодого чоловіка. Чи був цей покус спровокований, чи ні, але факт покусу залишається фактом. У всіх у пам’яті випадок, коли у Володимирівці Рівненської області скажений бобер покусав трьох людей (цей випадок описаний в пресі, був репортаж «ТСН», є він і в мережі Інтернет), наявність вірусу сказу підтверджено лабораторією, людей було госпіталізовано.

Так, не дивуйтесь, бобри хоч і харчуються рослинною їжею, але на сказ хворіють, адже можуть бути покусані інфікованою лисицею, єнотовидною собакою.

Сказ – хвороба смертельна, невиліковна, вражає всіх теплокровних тварин і людину.

У статті Любові Карпич «А знищення бобра могли б уникнути» звертається увага на грубе порушення закону, вказується на некомпетентність ветеринарних лікарів. Стаття справді гарна, емоційна, але не все в ній відповідає дійсності. Я не звинувачую автора в тому, що це умисно, адже людина може просто помилятися.

Коли дика тварина завдає покусів людині, то необхідно пам’ятати, що найвищою цінністю для нас є людське життя і права на помилку ми не маємо. Від оперативності та рішучості наших дій залежить швидкість встановлення діагнозу та початок лікування.

Відібрати проби мозку від живого організму неможливо, тому і був проведений діагностичний відстріл підозрілої на сказ тварини, а не «вбивство бобра».

Матеріал доставлено в лабораторію, де проведено комплексне дослідження (мікроскопія, біопроби). На щастя, діагноз на сказ не підтверджено.

Ще раз хочу закликати читачів бути уважними, пильними та обережними при контакті з дикими тваринами, негайно інформувати районну ветеринарну службу в разі невластивої поведінки тварин.

Юрій Кравченко,

начальник лікарні.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Тетяні Станіславівні
Іващенко
на 16-­річчя

Свою милу іменницю ми щиро вітаємо, чарівною квіточкою квітнути бажаємо. Щоб була здорова, гарна та щаслива, ніжна, як те сонечко, як квітка – вродлива. Життя хай дарує радість та надію і здійсняться найкращі заповітні мрії. Від душі тебе ми всі вітаємо, цілуємо і ніжно обіймаємо.
Тато, дідусь Коля, бабуся Ніна,
тьотя Наташа і братик Максим.
с.Курінь.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^