» Стрільницькій футбольній команді «Нива» зо років
Інформація до новини
  • Переглядів: 707
  • Автор: admin
  • Дата: 27-05-2016, 09:09
27-05-2016, 09:09

Стрільницькій футбольній команді «Нива» зо років

Чудова  нагода зібрала минулої неділі на Стрільницькому сільському стадіоні чимало стрільничан, гостей, любителів спорту, спортсменів, наставників та вболівальників. З нагоди ювілейної дати – 30-річчя створення футбольного  клубу «Нива», тут відбулося велелюдне та незабутнє спортивне свято, ініціаторами проведення якого виступили депутат  районної ради Віталій Дзюба, депутати  Стрільницької  сільської   ради Микола Кошмал, Віталій Миколаєнко, Іван Стецюн, Анатолій Пушенко, активіст села Ігор Ільченко, небайдужа молодь територіальної громади , які безпосередньо займалися підготовкою футбольного поля та волейбольного майданчика, та доклали чимало зусиль,щоб спортивне свято видалось на славу. Ідею проведення підтримав Стрільницький сільський голова Сергій Дзюба, надавши матеріальну допомогу.
Тридцять років тому, у травні 1986 року, тодішній голова колгоспу ім.Карла  Маркса  Анатолій Ридзель ініціював створення футбольної команди. Його підтримали однодумці, любителі спорту. Так розпочала свою спортивну кар’єру Стрільницька футбольна команда«Нива», капітанами якої тоді стали Віталій   Петренко, Анатолій Коляда. Анатолій Ридзель не лише всіляко підтримував команду та був поряд  із нею як  під час тріумфів , так і у хвилини невдач , а й сам виходив на поле та із задоволенням грав у футбол.
Вперше 25 травня 1986 року у складі «Ниви» на поле вийшли: воротар Микола Вакуленко, захисники Анатолій Коляда (його замінив Віталій Котенко), Анатолій Сєрик, Валерій Пирогов, Віталій Петренко (замінив Іван Ляховченко), півзахисники Володимир Пирогов, Володимир Лисечко, Анатолій Сипливий, Віталій Дзюба та нападники Станіслав Ляховченко та Микола Пилипенко. На жаль, у першій грі стрільничани потерпіли  поразку, поступившись Батурину. Друга гра також видалась невдалою. Лише третя принесла перемогу. Перший гол у складі «Ниви» забив Анатолій Сипливий.Підготовкою команди займався тоді  Володимир Чворда.
З роками, звичайно, склад команди змінювався та оновлювався. Нині до її складу входить переважна більшість стрільничан, вони люблять  футбол, а заняття спортом для них – джерело здоров’я, чудового настрою та відпочинку, оптимізму. Тренерські функції на громадських засадах вже багато років  виконує небайдужий до спорту Віталій Дзюба.
Приємно, що започатковані традиції ФК «Нива» гідно продовжують і сьогодні. Команда неодноразово виборювала призові місця. Зокрема, 2 місце в Чемпіонаті першості Борзнянського району, 3 місце в  Чемпіонаті першості Бахмацького району, окремі гравці футбольної команди «Нива» неодноразово визнавалися кращими.
Це стимулює гравців, додає впевненості у своїх силах, бажання тренуватися, аби досягати все нових і нових гарних результатів та висот.
Привітати ФК«Нива» з 30-річним ювілеєм завітали перший заступник голови районної  державної адміністрації Володимир Цепух, голова районної ради                 Віталій Кочерга, депутат районної ради, виконавчий директор ТОВ «СП « Агродім» Анатолій Супрун , заступник генерального директора ТОВ «ІСТ Агро Сервіс» Микола Гайдай , директор ТОВ  «Поліське поле» Анатолій Усенко.
Почесні гості побажали гравцям, ветеранам та шанувальникам футболу здоров’я, завжди бути у формі, життєвого позитиву та якнайбільше перемог під мирним небом України. Почесні відзнаки райдержадміністрації та районної ради одержали Віталій Дзюба, Анатолій Коляда, Віталій Миколаєнко. П’ятнадцятьом спортсменам  Грамоти сільської ради вручив Стрільницький сільський голова Сергій Дзюба.
Матеріальну допомогу гравці ФК «Нива» отримали від Миколи Гайдая, а футбольні та волейбольні м’ячі футболістам та волейболістам вручив Анатолій Усенко. Анатолій Петрович подбав і про малечу, яка завітала того дня на стадіон, їх пригостив солодощами. По закінченню спортивного свята всі присутні покуштували смачні шашлики, таку можливість стрільничанам та гостям заходу надало ТОВ «СП «Агродім». У рамках проведення свята відбулися товаристські матчі з футболу та волейболу.
У Чемпіонаті з футболу на першість Борзнянського району, який відбувся між командами ФК «Нива» (Стрільники) та ФК «Нові млини», перемогу здобули стрільничани з рахунком 5:1. У цьому матчі відзначилися господарі Олександр Череп, Ярослав Кулініч, які забили по два м’ячі, та Євген Сайко.
У турнірі з міні-футболу місця розподілилися так: І посіли легіонери, ІІ вибороли ветерани, яким більше 40 років, ІІІ – учні місцевої школи, ІV – ветерани віком 30-40 років, V дісталося футболістам від 20 до 30 років.
У турнірі із волейболу перемогу також здобули стрільничани.
Переможців змагань нагороджено кубками, які прид-бано завдяки матеріальній підтримці народного депутата України Валерія Давиденка.
У Стрільниках проживають активні, цілеспрямовані люди, які творять історію футбольного клубу «Нива», футбол для них є невід’ємною частиною життя. Тож успіхів вам, шановні, не зупиняйтеся на досягнутому, наполегливо йдіть до нових вершин.

 

 

 

 

Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашому дорогому

КОЛІ ДАНЬКУ
на 2 рочки

Твій день народження не тільки твоє свято, радіють рідні, друзі теж. І ми тобі бажаєм щастя так багато, щоб у житті воно не мало меж. Нехай життя здається добрим дивом і плідні будуть справи і шляхи. Нехай живеться легко і щасливо, благословенний будь і Богом, і людьми.
Дідусь Володя,
бабуся Наташа.
с. Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^