» Випускний бал
Інформація до новини
  • Переглядів: 687
  • Автор: admin
  • Дата: 3-06-2016, 09:43
3-06-2016, 09:43

Випускний бал

Шкільний випускний є найбільш значущим і урочистим днем в житті кожної людини, і хоча цього свята немає в жодному календарі, до нього йдуть довгі 11 років як випускники, так і їх батьки. Цей визначний день назавжди залишить свій добрий слід в пам’яті колишніх одинадцятикласників, адже перебуває на межі їхнього дитинства та дорослого життя.
Цьогоріч затишні класні кімнати навчальних закладів Бахмаччини залишили 264 випускники. Приємно, що серед них 17 медалістів, які підтвердили свої знання, успішно склавши ЗНО.
За високі досягнення  у навчанні випускники Бахмацької ЗОШ №1 отримали 5 медалей, з них 4 золоті, 1 – срібна.  Є чим пишатися мудрим наставникам Курінського НВК, вихованці якого порадували 2 золотими та 4 срібними медалями. Золотими медалями відзначено двох випускників Дмитрівської ЗОШ. Серед медалістів і учні Бахмацьких ЗОШ №2 та №5, які отримали по одній золотій медалі. Двоє випускників Бахмацької гімназії нагороджено сріблом.
Під час урочистостей напутні слова привітань звучали від керівництва району, представників виконавчої влади та місцевого самоврядування, батьків, вчителів та гостей свята. Випускники, які досягли значних успіхів у навчанні та спорті, отримали подарунки від райдержадміністрації та районної ради.
У мелодії прощального вальсу  у розкішних сукнях та елегантних костюмах закружляли винуватці свята.
 А згодом світанкова зоря покликала юних, чарівних випускників у  незвідані далі дорослого життя. Тож нехай доля їм стелиться вишитим рушником крізь усе життя.

 

 

 

 

 

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Даринці Василенко
на 10 рочків

Щоб ти була завжди щаслива, добро пізнала у житті. І щоб сміялися до тебе із неба зорі золоті. Щоб гріло сонечко ласкаво. Щоб Бог тебе в опіці мав. І Ангел твій охоронець з плеча твого щоб не злітав. Ми дякуєм Богу, що ти у нас є, хай силу і радість тобі він дає.
Мама, бабуся.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^