» Яскраві зірочки на мистецькому олімпі
Інформація до новини
  • Переглядів: 594
  • Автор: admin
  • Дата: 10-06-2016, 13:47
10-06-2016, 13:47

Яскраві зірочки на мистецькому олімпі

4 червня у Київському палаці  дітей та юнацтва відбувся Міжнародний  хореографічний  конкурс  «Твій олімп». Аби продемонструвати  свої вміння, показати рівень хореографічної майстерності, обмінятися досвідом та художніми досягненнями на свято музики єднання,  дружби та танцю  до Києва з’їхалися  дитячі хореографічні  колективи не лише з різних  куточків  України, а й Білорусії, Молдови, Польщі тощо.  Найменші вихованці   студії танцю  «Vivа»- «Бебі» ( діти віком  до 5 років) на чолі з хореографом Оленою  Горбатюк не залишили  поза увагою  даний  конкурс.  Незважаючи на свій зовсім юний вік, малеча опанувала  мистецтво танцю «Карапузи», який гідно представила  на столичній сцені  у номінації «Бебі»  14 маленьких учасників , а це Маша  Лініченко, Ліза Часник, Рима Костюк, Аліна Сибірь, Надя  Єфімова, Поліна  Пасюра, Юлія Бритік, Ваня Примак, Поліна Щербакова, Аня Дорош, Артем Коваль, Маша Гордієнко, Ліля  Сагатаян, Оксана  Пікель своєю щирістю та артистизмом  відразу  підкорили широку  глядацьку  аудиторію. За цікаву та  майстерну  хореографічну постановку їм дякували шквалом  аплодисментів та гучними емоціями.
По завершенню  конкурсу  діти, їх батьки та хореограф із нетерпінням  очікували  результатів.
 І ось компетентне журі  з України, Грузії, Польщі, до складу якого  входили народні та заслужені артисти, зірки естради, педагоги,  провідні фахівці в галузі культури та дитячо-юнацької творчості  на чолі  з заслуженим артистом  України, доцентом, завідуючим кафедри бальної хореографії Київського  національного університету  культури і мистецтва  Дмитром Базелом оголосили результати.  Серед яскравої  палітри  номерів  найкращим  виявився танець «Карапузи», за який   маленькі вихованці  студії танцю  «Viva», отримали Диплом  переможця  Міжнародного хореографічного конкурсу «Твій олімп». Також кожному  учаснику вручили медаль. Приємним подарунком для дітей став   сертифікат на день  безкоштовних розваг в «Ігроленді».
Щиро раділа  за своїх  вихованців Олена  Горбатюк. У той час, коли вони танцювали  на сцені  Олена Григорівна їх підтримувала  та  переживала  за кожного. Для неї вдалий  виступ дітей, як особисте  вагоме  досягнення, до якого  вона  докладає  значних зусиль.  За  стимулювання  творчого  зростання  хореографічного колективу  та популяризацію  дитячого хореографічного мистецтва Олені Горбатюк  оголосили Подяку.
Сповнені  яскравих  вражень, незабутніх  емоцій, задоволені та  щасливі  діти  повернулися  додому.  Але  розслаблятися  вони не збираються, попереду у них  регулярні репетиції та підготовка  до нових звершень.
Варто відзначити, що  вагомий внесок  у досягнення  малечі постійно здійснюють  їх батьки, які виділяють кошти  на поїздки на конкурси,  піклуються  про гарні сценічні  костюми.
Тож нехай  і надалі  маленькі  танцюристи  радуватимуть  нас своїми  перемогами та вдалими  виступами, створюючи  незабутню  атмосферу мистецького свята.
Студія танцю «Viva» вдало завершила  2015-2016 навчальний рік.
Світлана Губар.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Ані Юріївні ДОЦЕНКО
на 10 років

Ми тебе вітаємо із великим святом і тобі бажаємо радості багато. Виростай розумна, добра і красива, будь у житті ти завжди щаслива. Виростай на радість і батькам, і рідним. Радісних усмішок, квіточок гарненьких, вогнику, завзяття у очах, рідненька. Бажаємо багато знати, бо всього цікавого в світі так багато. Щоб в житті не знала ти горя і біди, щоб тобі щастило всюди і завжди.
Дідусь, бабуся і вся родина.
с.Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^