» Змістовне та цікаве дозвілля дітей
Інформація до новини
  • Переглядів: 599
  • Автор: admin
  • Дата: 10-06-2016, 13:55
10-06-2016, 13:55

Змістовне та цікаве дозвілля дітей

Прийшло літо. Для учнів настала довгоочікувана пора шкільних канікул, під час яких вони відпочивають, загартовуються, оздоровлюються та набираються сил до нового навчального року.
Аби забезпечити активне та цікаве дозвілля, повноцінне та змістовне оздоровлення дітей на Бахмаччині розпочали роботу 19 пришкільних таборів із денним перебуванням дітей, із них – 5 мовних. Як показує позитивний досвід впровадження мовних таборів на базі загальноосвітніх навчальних закладів, діти в  нестандартних умовах поглиблюють знання з іноземної мови, поєднуючи навчання з захоплюючим відпочинком. Цьогоріч у районі планується оздоровити 1050 школярів. На харчування дітей з районного бюджету виділено 338100 тис. грн  - це 23 грн на день. 
Весело та цікаво проходить життя у пришкільному таборі з денним перебуванням дітей «Веселка», що діє на базі Бахмацької ЗОШ №1. Зі слів начальника табору Ніни Матісько, нині у  «Веселці» відпочиває та оздоровлюється 163 учні перших-четвертих класів. Також на базі школи працює мовний табір «WIZARD CAMP», де 26 школярів в ігровій формі закріплюють знання з англійської мови, долаючи мовні бар’єри та вивчаючи культури англомовних країн.
Для дітей кожний день перебування у таборі сповнений новими справами, цікавими зустрічами, екскурсіями, конкурсно-розважальними програмами, спортивними змаганнями. Адже, коли закінчується навчальний рік, для учнів починається весела і яскрава пора – канікули,  а провести всі ці сонячні дні вдома перед телевізором або комп’ютером – означає залишитися без казкових емоцій, активних друзів та різноманітних розваг. Аби літній відпочинок у таборі став для учнів ЗОШ №1 пізнавальним та незабутнім, чимало зусиль докладають 23 досвідчені вихователі, що працюють із дітьми до 14.30 щодня, окрім вихідних.
Помітивши, що на подвір’ї загальноосвітнього-навчального          закладу весело та жваво проводить час дітвора запитала: «Чи подобається відвідувати вам пришкільний табір», на що отримала ствердну відповідь. Це був загін «Смурфіки», 4-Б клас разом зі своїм вихователем Людмилою Лелюшок. Неподалік свої дитячі мрії відображали на асфальті діти із мовного загону під керівництвом Вікторії Соболевої. Як повідомила начальник табору, одні загони пішли на перегляд лялькової вистави до дитячої книгозбірні, інші беруть участь в концертно-розважальній програмі у Будинку культури та Будинку дитячої та юнацької творчості. Протягом чотирнадцяти днів у пришкільному таборі передбачені екскурсії до Києва, Батурина, Мени тощо. Тобто, попереду у дітей багато захоплюючих подій, які залишаться у пам’яті школярів надовго.
 

 

 

Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій донечці , внучці, сестричці

Тані РУЛІ
на ювілей

Тобі 20! І це прекрасно! Хай буде в житті все безхмарно і ясно! Тобі 20. Цим сказано все, хай доля тобі тільки радість несе. Тобі 20! І юність розквітла. Дорога хай буде і чиста, і світла. Тобі 20! Ти повна надії. Хай збудуться всі твої мрії. Бажаємо здоров’я і щастя безмежного. Бар’єри в житті всі долати, коханою бути і вірно кохати. Хай ласка й тепло тебе зігрівають. І кожен твій день тільки успіх вінчає.
Твоя родина.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^