» Віктор Міщук зустрівся з громадою Матіївки
Інформація до новини
  • Переглядів: 772
  • Автор: admin
  • Дата: 31-07-2015, 13:13
31-07-2015, 13:13

Віктор Міщук зустрівся з громадою Матіївки

28 липня відбулася громадська приймальня голови райдержадміністрації в с. Матіївці. Віктор Міщук відвідав заклади гуманітарної сфери села та поспілкувався з їх керівниками.
Оглядаючи приміщення фельдшерсько-акушерського пункту, очільник району зробив ряд критичних зауважень та наголосив на їх терміновому усуненні.

Зокрема, йшлося про елементарне облаштування ФАПу, адже нині не створені належні умови для повноцінного функціонування закладу. Далеко не на першому місці й благоустрій, а ще прийнято рішення про придбання холодильника, що є незамінним у зберіганні медикаментів.
Оглянув голова райдержадміністрації і Матіївську ЗОШ І-ІІ ст., де в 2015-2016 навчальному році здобуватиме освіту лише 11 учнів.  Функціонування школи сьогодні є надзвичайно болючою  проблемою. Матеріально-технічна база  закладу не розвивається, кадрове й фінансове забезпечення досить слабке.  А це є причиною того, що якість освітніх послуг у малокомплектній школі не відповідає вимогам сьогодення.
  Начальник відділу освіти райдерж-адміністрації Олександр Комар ро-з’яснив  присутнім недоліки навчання у малокомплектній школі та запропонував оптимальне вирішення проблеми. Основну увагу приділив питанню індивідуального навчання дітей.  Воно, на думку спеціаліста, не просто не дає достатніх знань, а й навіть має негативний вплив на розвиток дитини, особливо для молодших школярів. Прикро вражає й те, що замість 20-26 годин занять на тиждень школярі мають усього 5-8 годин.  Та ще й майстер виробничого навчання викладає 11 предметів?! Чи не є це порушенням прав дитини на повноцінний всебічний розвиток?
Директор закладу Марина Тарасенко переконувала присутніх, що дітям краще навчатися в рідному селі, а не їздити до школи в сусідній Батурин. Що ж, час збіжить швидко і, як завжди, розсудить, чия позиція була правильна, та хто дійсно діяв на благо дітей.
Також Віктор Міщук відвідав сільський клуб та бібліотеку, де ознайомився з роботою цих бюджетних установ.
У ході зустрічі матіївцями піднімалося чимало проб-лемних питань. Так, мешканці населеного пункту скаржилися на рух великогабаритних вантажівок вулицею Центральна. Машини розбивають і без того аварійні дороги, від вібрації тріскаються стіни будинків.  Реагуючи на  звернення жителів села, керівник району зазначив, що працівниками ДАІ буде обстежено проблемні ділянки доріг та встановлено дорожні знаки з обмеженням руху вантажівок.
  Віктор Федорович вказав на необхідність тісної плідної співпраці між місцевим сільгоспвиробником та сільською радою.
 вЂ” На території кожної сільської ради є сільськогосподарські підприємства, підприємці. Кожен з них працює на цій землі, отримує певні прибутки. А ось сільська громада, якій належить ця земля, через фінансову скруту не може впоратися з багатьма соціальними проблемами. Тож потрібно максимум уваги приділити виконанню соціальної угоди з   ТОВ «Батуринське»  підкреслив керівник району, звертаючись до сільського голови В’ячеслава Побожого.
Голова райдержадміністрації вкотре наголосив і на активній співпраці сільського голови та громади. Адже коли є співпраця – є результати.
 вЂ” Зрозумійте, що це ваша територія, ваша громада, проявляйте ініціативу, згуртовуйтесь і разом приймайте важливі рішення, – апелював Віктор Міщук до матіївців.
У поїздці очільника району супроводжували керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Неділько, представники районних служб, які надали роз’яснення з питань соціального захисту та земельного законодавства.
Цього ж дня Віктор Міщук відвідав матір загиблого в АТО Олександра Ровного, Жанну  Василівну, вислухав її та обговорив перспективи покращення житлових умов. Керівник району висловив слова підтримки та подякував матері за сина – справжнього героя і патріота, який в числі перших зі зброєю в руках став на захист територіальної цілісності рідної країни. Віктор Міщук побував біля нещодавно встановленого пам’ятного знаку Олександру Ровному, віддавши шану пам’яті Героя. 
 
    

Людмила Огієнко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^