» Гаряча дискусія на вулиці Кожедуба
Інформація до новини
  • Переглядів: 967
  • Автор: admin
  • Дата: 10-06-2016, 14:07
10-06-2016, 14:07

Гаряча дискусія на вулиці Кожедуба

На запрошення одного із мешканців вулиці Кожедуба минулого тижня відвідала чергові збори членів громадського об’єднання «Прогрес 2», що працює над підведенням води по вул. Кожедуба, Гагаріна, Авіаторів у місті Бахмач, на які також було запрошено міського голову Павла Шимка, заступника голови районної ради Анатолія Бондаря.

Зустріч пройшла емоційно, багато питань у присутніх виникало до очільника Бахмацької громади Павла Шимка. Зверталися громадяни з питанням щодо підсипання доріг після закінчення робіт по підведенню водогону та освітлення вулиць. Павло Миколайович пообіцяв, що всі ці питання найближчим часом буде вирішено. Багато запитань виникало і до голови кооперативу Юрія Козловського. Зокрема, турбувало членів кооперативу питання якості виконання робіт підрядниками, адже було пошкоджено телефонні мережі, кабелі мережі Інтернет. Гаряча дискусія розгорілася щодо ситуації, яка виникла на вулиці Кожедуба, адже мешканці 4 садиб індивідуально підвели воду, не вступаючи до кооперативу, який налічує 40 членів, тож виходить, що на одній вулиці виконано дві окремі врізки до центрального водогону. З цього приводу Павло Шимко зазначив, що міська рада підтримує утворення кооперативів, і на сесіях це питання розглядалося неодноразово, проте форма індивідуального підключення також існує, тому ці громадяни мають право вирішувати для себе, яким чином підводити водопровід, але така форма підведення водогону не розповсюджена, бо солідарна участь вирівнює для кожного мешканця вулиці фінансове навантаження у будівництві спільного водогону. А щодо суперечок, які виникли між окремими членами кооперативу та одним із мешканців вулиці, що скористався формою індивідуального підключення, то в цій ситуації розібратися вкрай складно, адже скільки людей ­ стільки й думок,так само складно розібратися чому на подвір’ї цього ж чоловіка, перебуває автомобіль УАЗ, який, на думку мешканців вулиці, повинен знаходитися в зоні проведення АТО.

Представники влади поспілкувалися з обома сторонами конфлікту та вислухали думки кожного, хто порушував наболілі питання.

 

 

 

Наталія Корень.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^