» Долю Городищенської громади вирішено на сесії сільської ради
Інформація до новини
  • Переглядів: 254
  • Автор: admin
  • Дата: 17-06-2016, 13:27
17-06-2016, 13:27

Долю Городищенської громади вирішено на сесії сільської ради

На минулому тижні відбулася чергова сесія Городищенської сільської ради, яку провела сільський голова Валентина Тишенко. На порядок денний вносилось два питання – про уточнення бюджету територіальної громади та про добровільне об’єднання Городищенської терито­ ріальної громади з Батуринською міською.

У роботі сесії брали участь депутати Городищенської сільської ради, голова районної державної адміністрації Віктор Міщук, голова районної ради Віталій Кочерга, депутати обласної ради Валерій Колоша та Ольга Чередник, голова постійної комісії обласної ради з питань розвитку і реформування місцевого самоврядування, децентралізації та європейської інтеграції, керівник виконавчої дирекції Чернігівського регіонального відділення ВАССР Ірина Грозенко, керівник місцевого сільгосппідприємства Микола Бердичевський.

Друге питання порядку денного обговорювалося досить активно. Адже з приводу об’єднання територіальних громад думки присутніх розділилися.

За словами Городищенського сільського голови Валентини Тишенко , перш ніж скликати сесію, депутати сільської ради працювали на своїх вулицях, проводили громадські обговорення та вивчали думку громади, аби прийняти правильне та виважене рішення, підходили до цього досить серйозно, адже саме від людей та їхнього слова нині залежить майбутнє.

Перш ніж проголосувати за об’єднання громад, депутати вирішили вислухати думку присутніх.

Як зазначив голова райдержадміністрації , об’єднання територіальних громад – це досить складний процес, яким пройшло багато країн. Цей шлях нам необхідно пройти і йому немає альтернативи. Але при цьому слід забезпечити послідовність і логічність у здійсненні цих важливих перетворень. До цього необхідно підійти досить виважено і обдумано, адже ці зміни не лише для нас, а й для наших нащадків. Тому всі варіанти необхідно опрацювати, обраховуючи економічну доцільність, і обрати правильний шлях. Можливо, це буде одна громада, яка надаватиме весь комплекс послуг, які зараз надає райцентр, і вони повинні забезпечувати інтереси громадян. Віктор Федорович зазначив, що на його думку, краще на базі району створити одну економічно спроможну громаду,яка була б ефективною та дієвою. Децентралізація ­ це не лише об’єднання громад, а підвищення якості життя людей, що є нашим спільним завданням.

Голова районної ради Віталій кочерга пояснив, що об’єднані громади наділяються повноваженнями та ресурсами як міста обласного значення. Для таких громад держава передбачає фінансову підтримку шляхом надання субвенції на формування відповідної інфраструктури. На думку Віталія Анатолійовича об’єднана громада зможе себе фінансово утримувати й надавати населенню необхідний обсяг адміністративних і соціальних послуг.

Свою думку щодо об’єднання територіальних громад висловив депутат обласної ради Валерій Колоша. – Боляче дивитись на те, що ми рвемо район, ­ зазначив Валерій петрович.­ Не зрозуміло, чому Городищенській громаді необхідно з кимось об’єднуватись, якщо тут є потужний інвестор, який сплачує податки, утримує громаду, яка є спроможною і самодостатньою. Об’єднання громад добровільне, тому ви, представники народу, думайте за дітей, внуків та правнуків, їхнє майбутнє.

З приводу об’єднання громад висловилися Микола Бердичевський, Ірина Грозенко, Валентина Тишенко. Але останнє слово було за депутатами Городищенської сільської ради, яких на сесії із 12 було присутніх 11. Сім із них надали згоду на об’єднання своєї територіальної громади з Батуринською міською громадою, 3 депутати утрималися, один проголосував проти.

Городищенський сільський голова також підтримала об’єднання з Батуринською міською радою та подякувала депутатам за їх вибір.

Хочеться вірити, що рішення депутатів правильне, і громаді буде жити краще.

Інна Мозгова.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Найкращій донечці і сестричці

Настуні Іващенко
на 5 рочків,
які вона відсвяткувала 16 листопада

У цей день народилося дів­чатко, наче сонечко, Янголятко.
Хай радіє вся земля – у світі кращої нема.
Хай усмішкою втішає і щасливою зростає
у любові і красі, і в достатку, і в добрі.
Подарунків їй від долі і в житті всього доволі.
Щоб пишались нею всі і в родині, і в сім’ї.
Тато, мама і братик.


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама

Продам


підзорну трубу. 
Детальніше

Продам


2 кіз, воза, фортепіано, цегляний каркас 10х10 м на розбір. 
Детальніше

Потрібна


жінка по догляду за старенькою жінкою, бажано з медичною освітою і навичками по догляду.
Детальніше


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р26000110192 код 02476103
МФО 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^