» Із сесії міської ради
Інформація до новини
  • Переглядів: 553
  • Автор: admin
  • Дата: 17-06-2016, 13:32
17-06-2016, 13:32

Із сесії міської ради

На минулому тижні відбулась 10 сесія Бахмацької міської ради 7 скликання, яку провів Бахмацький міський голова Павло Шимко. На порядок денний пленарного засідання було внесено 15 питань.

У зв’язку з тим, що депутат міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка Марина Євтушенко склала свої депутатські повноваження, депутати прийняли рішення визнати депутатом Бахмацької міської ради Миколу Шимка, який був наступним за черговістю у виборчому списку. Міський голова урочисто привітав Миколу Шимка , який відразу ж зайняв своє місце серед колег та приступив до виконання депутатських обов’язків.

Злагоджено та оперативно депутати розпочали розгляд питань порядку денного. Емоційне обговорення викликало перше питання, що стосувалось затвердження Програми надання фінансової допомоги громадським організаціям міста по будівництву водогону з підключенням до мережі централізованого водопостачання КП «Бахмач­водсервіс».

Забезпечення населення міста питною водою є однією з пріоритетних проблем, розв’язання якої необхідно для збереження здоров’я, поліпшення умов діяльності і підвищення рівня життя населення міста Бахмач. Забезпечення питною водою населення міста здійснює КП «Бахмач­водсервіс».

Метою даної програми є надання фінансової підтримки громадським організаціям, що мають статус юридичної особи, діяльність якої спрямована на розвиток громадських ініціатив з метою самоорганізації населення міста для вирішення актуальної проблеми забезпечення населення питною водою нормативної якості в межах норм питного водопостачання.

Згідно із кошторисною документацією, наданою підрядною організацією, членам громадських

організацій буде надана фінансова допомога із коштів міського бюджету у розмірі 20 % від вартості будівельно­монтажних робіт.

У процесі обговорення даного питання депутатів цікавило: чому компенсацію отримають тільки члени громадського об’єднання і що робити тим, хто займається індивідуальним підведенням води до оселі, як створити громадське об’єднання, що для цього потрібно, чи зможуть всі бажаючі підвести воду витримати фінансове навантаження, та чи не викличе така форма компенсації коштів обурення населення міста.

На поставлені запитання Бахмацький міський голова надав вичерпні відповіді. Зокрема він пояснив, що фінансова допомога згідно із законодавством передбачена лише членам громадських об’єднань.

­ Ми всіляко підтримуємо і сприяємо утворенню кооперативів, адже солідарність людей у будівництві водопроводу та підведення води до будинків вирівнює фінансові витрати населення. А що стосується індивідуального підключення до водогону , то це їхнє право, тим більше , що вони діють не порушуючи закон, ­ зазначив Павло Миколайович.

На сесії міської ради депутати дали згоду на надання фінансової допомоги громадським організаціям «Бахмацька краплинка» та «Прогрес­2» на будівництво водогону з підключенням до мережі централізованого водопостачання.

Також сесією затверджено міську програму фінансової підтримки Бахмацької районної організації ветеранів на 2016 рік. Зокрема, депутати вирішили надати фінансову підтримку у розмірі 15 тис. грн народному аматорському хору ветеранів м. Бахмача для придбання сценічних костюмів чоловічому складу хору.

Не менш важливим питанням було внесення змін до рішення 4 сесії Бахмацької міської ради 7 скликання від 15 січня 2016 року «Про міський бюджет на 2016 рік». Бахмацький міський голова на засіданні поінформував про перерозподіл коштів загального та спеціального фонду міського бюджету. Заслухавши звіт, депутати проголосували за дане рішення.

Під час розгляду питання про надання матеріальної допомоги, до депутатського корпусу із заявою про надання матеріальної допомоги на лікування для мешканки міста Галини Фурсєєвої, яка є інвалідом, звернулася депутат міської ради Тетяна Григорчук. Зваживши на складну ситуацію, депутати вирішили виділити 1000 грн матеріальної допомоги для Галини Володимирівни.

Також рішенням сесії було введено до штату апарату виконкому міської ради посаду начальника відділу архітектури, містобудування та житлово­комунального господарства ( архітектора).

Що стосується земельних питань, зокрема, надання у власність або передача в оренду земельних ділянок громадянам, інформацію надала начальник відділу земельних ресурсів Світлана Кондратенко. Після детального обговорення депутати прийняли рішення з окремих питань, а деякі були перенесені на розгляд наступної сесії міської ради з метою детального їх вивчення.

У різному депутатський корпус міської ради ініціював звернення до Вселенського патріарха Варфоломія І про підтвердження автокефалії Української Православної Церкви та звернення до парафіян і священиків Московського патріархату.

Світлана Кириленко.

 

 

ЗВЕРНЕННЯ ДЕПУТАТІВ БАХМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

7 скликання від 9 червня 2016 року

Для запобігання проявам сепаратизму, національного розбрату та міжконфесійної ворожнечі необхідно всіляко сприяти створенню Єдиної Помісної православної Української церкви. Варто долучити громадськість до збору підписів під зверненням до Вселенського Патріарха Варфоломія І про підтвердження автокефалії Української Православної Церкви. Адже, саме з Києва після хрещення Русі­України – 988 року пішло православ’я на усю Східну Європу і, коли Русь­Україна була вже православною європейською державною, то про Москву, навіть, ще і згадки не було, перша літописна згадка, як ми всі знаємо, про Москву була датована 1147 роком, тобто через 163 роки після хрещення Руси­України.

Володимир – князь Київський, визнаний християнською церквою рівноапостольним, і подумати не міг, що нехристиянські народи назвуть себе Руссю, свою мову руською, привласнять історію Київської церкви.

Тільки 1448 року Московія незаконно оголошує про свою автокефалію – відокремлення від Київської митрополії. Константинопольський Патріархат і Вселенське православ’я не визнавали цієї церкви протягом 141 року. Московську церкву було визнано тільки 1589 року, коли вкрай зубожілі після турецького грабунку східні патріархи були змушені майже щороку звертатися до Московських царів за милостинею. Так, 1588 року до Москви за пожертвами прибуває сам Константинопольський патріарх Ієремія ІІ, за що Москва просила у нього підтвердження патріаршого статусу своїй церкві, адже протягом 140 років вона самочинно існувала. Патріарх Ієремія ІІ торгувати наданням Патріаршого статусу вважав не припустимим.

Підтвердження автокефалії було отримано Московією шантажем і підкупом. Але і в тому рішенні юрисдикція Московської автокефальної церкви поширювалась на північні краї Європи, а не на Україну і Білорусь.

І тільки після підписання Переяславської Ради обманним шляхом Київську митрополію було підпорядковано Московській патріархії.

1992 року частиною єпископату УПЦ було проведено Харківський псевдо собор. Під тиском російських спецслужб і за відсутності очільника Київської Митрополичої кафедри, ці збори настановили громадянина РФ Володимира Сабодана митрополитом Київським, цей незаконний акт уніс розкол в українську церкву, зберігши структури РПЦ у незалежній Україні.

Сьогодні, так звана, УПЦ МП вдалась до низки антидержавних кроків:

­ зривала мобілізацію до українського війська;

­ агресію Російської Федерації в Україні називає громадянською війною;

­ паплюжить честь і достоїнство Української держави у міжнародних організаціях, зводячи наклепи на керівництво держави і весь український народ;

­ систематично саботує впровадження української мови в богослужінні, розпалюючи неприязнь до інших православних;

­ клірики та єпископат цієї церкви неодноразово помічені у підтримці терористів так званих ДНР та ЛНР, і, взагалі ставлять під сумнів існування самої української нації, проповідуючи єретичну теорію про «трієдіний рускій народ».

Загиблих воїнів служителі культу Московської патріархії чомусь відспівують не як героїв­оборонців рідної землі, а лукаво називають «убієнними у братовбивчій війні».

Пізнаєш християнина не по словах, а по ділах.

Під час Революції Гідності теж підтримки народу від так званої УПЦ МП не було, у той час, як Михайлівський Золотоверхий Собор рятував життя, приймаючи поранених патріотів, уперше після 13 століття бив у набат у всі дзвони, гуртуючи людей до боротьби.

Свого часу один філософ сказав: «Війни виграють не генерали. Війни виграють парафіяльні священики та шкільні учителі…» Звучить як ніколи влучно в умовах українського сьогодення. Маємо військову агресію РФ, основними передумовами якої став винятковий вплив цієї держави на духовне життя української нації, насамперед через структури Російської Правосланої церкви в Україні.

За останні два роки, освіта стала, як ніколи, за часів незалежності, надавати увагу патріотичному вихованню підростаючого покоління – майбутнього нашої держави.

Закликаємо чесних парафіян та священиків Московського Патріархату повертатися у лоно Помісної Церкви Київського Патріархату, та разом із усім українським народом звертатися до Святійшого Вселенського Патріарха Варфоломія І, архієпископа Константинопольського з підтвердженням автокефального достоїнства Української Церкви, не підкупом, не шантажем закликаємо зробити це, а християнською любов’ю «Щоб усі були одно», ­ як казав Христос.

Адже лише згуртувавшись, ми зможемо подолати ворога та побудувати незалежну, процвітаючу Україну!

Слава Україні! Героям слава!

Звернення прийняте у День

Господнього Вознесіння – року 2016.

Місто Бахмач.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Яні Дворнік

Яні ДВОРНІК
на 18­річчя,
яке вона святкуватиме

18 жовтня
Мила імениннице, вітаємо тебе з днем народження. Радість наша, бажаємо тобі світитися від щастя і опромінювати цей світ своєю красою, насолоджуватися кожною миттю свого життя і зберігати в пам’яті всі добрі моменти. Нехай везіння і удача стануть твоїми друзями в справах, нехай любов і радість будуть вірними супутниками в житті.
Дідусь Коля, бабуся Наташа, дядя Саша, тьотя Свєта.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^