» Щоб людям здоровилось
Інформація до новини
  • Переглядів: 979
  • Автор: admin
  • Дата: 17-06-2016, 13:46
17-06-2016, 13:46

Щоб людям здоровилось

У переддень професійного свята медичних працівників побувала у Бахмацькій центральній районній лікарні. Оскільки саме з клініко­діагностичної лабораторії починається лікувальний процес пацієнта, адже лабораторне обстеження має вагоме значення у встановленні діагнозу та подальшому контролі за лікуванням хворих, поцікавилась її роботою.

Головним пріоритетом у роботі клініко­діагностичної лабораторії,яка діє при Бахмацькій центральній районній лікарні, є своєчасне, якісне та професійне проведення лабораторних досліджень, що сприяє підвищенню ефективності лікувально­діагностичного процесу, наданню висококваліфікованої медичної допомоги хворим. Очолює відділення лікар­лаборант вищої категорії Світлана Варчак, яка знає і любить свою роботу. Із 1997 року Світлана Леонідівна трудиться на ниві охорони здоров’я. Закінчивши свого часу Ніжинський державний педагогічний інститут за спеціальністю біолог­хімік, вона мріяла працювати в лабораторії медичного закладу. І це не випадково, адже у родині Світлани Леонідівни ціла династія лікарів. Обираючи медицину, вона знала, що на неї чекає, бо бачила, як живуть батьки­лікарі, які навантаження витримують. І коли випала нагода спробувати себе у медицині, не вагалась. Відвідуючи курси по перекваліфікації, здобула фах лікаря­лаборанта. Це був ніби вибір долі. Відтоді Світлана Варчак залишається вірною своєму покликанню, адже продовжила лікарську династію своїх батьків.

Під керівництвом Світлани Леонідівни працює дружний та злагоджений колектив, серед яких досвідчений лікар­лаборант Тетяна Лавріненко, яка більше сорока років віддала лікарській справі, із них 28 років була завідуючою лабораторії. Сумлінно трудяться,

дбаючи про здоров’я людей, 12 лаборантів та

3 молодші медичні сестри. За день медперсонал клініко­діагностичної лабораторії обслуговує близько 15 пацієнтів. Працівники лабораторії спеціалізуються на загальноклінічних , біохімічних та імунологічних дослідженнях. По можливості оновлюється матеріально­технічна база даного відділення. Цьогоріч за кошти Державного бюджету був придбаний бінокулярний мікроскоп, який використовується для загальних аналізів крові та сечі.

Аби крокувати в ногу з часом та бути в курсі новин у галузі медицини, фахівці лабораторії постійно займаються самоосвітою, підвищуючи рівень професійних знань. А це додає снаги і є важливим чинником успішної діяльності медиків, у яких гармонійно поєднується досвід , майстерність та щире людське ставлення до хворого.

Світлана Кириленко.

 

 

 

На фото: Світлана Варчак, Тетяна Лавріненко, лаборанти Ірина Заліська, Віра Лебедко.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^