» Дбає про здоров’я маленьких пацієнтів
Інформація до новини
  • Переглядів: 430
  • Автор: admin
  • Дата: 24-06-2016, 13:43
24-06-2016, 13:43

Дбає про здоров’я маленьких пацієнтів

Добрий і чуйний, гарний і розумний, з теплими руками і світлою посмішкою – мабуть, саме таким постає перед очима малюків той, хто піклується про їх здоров’я від самого народження ­ лікар­ педіатр. Ця відповідальна професія вимагає поширених знань не лише в медицині, а й психології. До нього діти приходять із батьками, із усіма треба знайти контакт, поговорити, заспокоїти. А кожен прийом ­ це особливий випадок , індивідуальний підхід, чуйність та щира радість за малюків, котрі одужали.

Більше тридцяти років Наталія Олександрівна Курило трудиться лікарем­педіат­ром. Із 2009 року вона очолює дитяче відділення Бахмацької ЦРЛ, до складу якого входить старша медична сестра , 11 середніх медичних сестер та 8 молодших. Всі вони злагоджено працюють над збереженням здоров’я підростаючого покоління. Їхнє уважне ставлення, терплячість та професіоналізм сприяють одужанню маленьких пацієнтів. До відділення діти потрапляють з різними захворюваннями, кожному з них медперсонал надає кваліфіковану допомогу. Особливо непросто з немовлятами. Потрібно добре і багато думати, аналізувати перш ніж визначитися з діагнозом та призначити лікування. Та це не є проблемою для досвідченого лікаря Наталії Курило. Вона дуже любить дітей, уважно та легко знаходить з ними спільну мову, а ще за плечима у неї чималий досвід роботи та об’ємний багаж знань, який вона постійно поповнює. Побувавши у неї на прийомі, у гарному настрої з кабінету виходять як дорослі, так і діти. Для Наталії Олександрівни педіатрія стала стилем її життя.

Дуже часто вибір професії стає продовженням сімейної справи, і зазвичай майбутні лікарі

виростають у справжніх медичних династіях. В її родині не було людей у білих халатах. Батьки вчителювали у Городищенській школі. Вони скоріше бачили доньку у ролі педагога. Проте ще з дитинства вона виявляла цікавість до медицини, а так як родина мешкала поблизу школи, то дівчина постійно перебувала в оточенні дітей. Отож вибір впав саме на здобуття професії лікаря­педіатра. Інших варіантів просто не виникало. А далі ­ все, як мало бути: навчання в Київському національному медичному інституті ім. Богомольця, потім ­ інтернатура. Отримавши фах лікаря­педіатра, Наталія Олександрівна працювала у Ніжинській, Славутичській лікарнях. З роками прийшов досвід. Згодом вона повернулася на Бахмаччину та влаштувалася на роботу до районної лікарні. Нині Наталія Курило лікар­ педіатр вищої категорії, що стоїть на варті здоров’я маленьких мешканців Бахмаччини. Кожний її робочий день ­ це певний темп, рух і велика робота. Прийоми, обходи, консультації – доволі велике навантаження. Проте, лікар­педіатр не зупиняється на досягнутому, вона постійно працює над собою , займаючись справою, яку любить, яка приносить задоволення. Наталія Олександрівна гарний медичний працівник, який ніколи не відмовить у проханні допомогти.

Спілкуючись з жінкою, яка присвятила себе медицині, розумієш: вона сповна реалізувала свою дитячу мрію. Саме таким повинен бути справжній лікар­педіатр – людина з великим зарядом любові до дітей та своєї справи.

Світлана Кириленко.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Павлику ПУГАЧУ

Павлику ПУГАЧУ
на 5 рочків

Зичимо тобі, наш хороший, радості й добра на всі літа, вірних друзів і легкої ноші на крутих доріженьках життя. Хай тебе здоров’я не оминає, доброта людська не полишає, щоб цвіла завжди у ріднім краї щастям доленька твоя ясна.
Тато, мама.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^