» З турботою про людей
Інформація до новини
  • Переглядів: 941
  • Автор: admin
  • Дата: 31-07-2015, 13:29
31-07-2015, 13:29

З турботою про людей

Голова районної ради Іван Желіхівський 28 липня відвідав стаціонарні відділення Бахмацького районного територіального центру (надання соціа-льних  послуг) сіл Митченки та Красне.
Ознайомившись із умовами проживання мешканців відділень, рівнем надання їм соціальних послуг, Іван Сафронович поспілкувався з жителями  та працівниками закладів.
Зокрема, він зазначив, що одним із пріоритетних напрямів в його роботі є турбота про простих людей і забезпечення  їх якісними соціальними послугами незалежно від місця проживання, особливо це стосується дітей та людей похилого віку, а також громадян, які мають особливі потреби.
  Незважаючи на будь-які труднощі, ми зобов’язані докласти максимум зусиль, щоб ці люди відчували постійне піклування з боку влади, вЂ” наголосив голова районної ради.
Звичайно, найголовніше питання, що хвилювало присутніх – закриття відділень і переведення всіх мешканців до стаціонарного відділення Бахмацького районного територіального центру (надання соціальних  послуг) села Фастівці, як було заплановано на початку року. Іван Желіхівський, відповідаючи на це питання, зазначив, що на даний час спільними зусиллями вдалося не допустити  закриття відділень.
   Я сам особисто неодноразово звертався до обласного керівництва, до міністерств і відомств з метою збереження відповідних закладів, тому і маємо позитивний результат. Нелегко це було в умовах жорсткої економії бюджетних коштів, та все ж відділення збережено.  У майбутньому, завдяки розпочатому процесу децентралізації, громади самі зможуть вирішувати питання необхідності існування того чи іншого закладу соціальної сфери, вЂ” зазначив Іван Сафронович.
На завершення візиту голова районної ради подякував одиноким людям похилого віку за їх щоденну, копітку працю протягом усього життя, за мудрість і досвід та побажав міцного здоров’я, добра і Божої ласки.
Приємно відзначити, що районна влада спрямовує свою роботу на покращення умов життя незахищених верств населення: людей зі складною долею, які за віком або в силу життєвих обставин, залишилися самотніми і потребують постійного побутового та медичного догляду. Завдяки цьому вдалося зберегти  мережу та не допустити закриття відповідних закладів, розміщених у цих двох населених пунктах. Адже тут мешканці відділень мають належний догляд. Під наглядом та опікою працівників закладів нині тут перебувають по 14 громадян в кожному. Персонал щоденно трудиться, щоб  тут були по-домашньому затишні й комфортні умови, смачна їжа, тепло, приділяючи увага кожному, аби підтримувати моральне й фізичне самопочуття людей, які втратили турботу рідних, але знайшли її у "другій домівці”. Бо для цієї вразливої категорії громадян найбільша радість на схилі літ – увага і добре слово оточуючих.

 Наталія  Корень.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^