» Така потрібна професія поштаря
Інформація до новини
  • Переглядів: 547
  • Автор: admin
  • Дата: 8-07-2016, 14:23
8-07-2016, 14:23

Така потрібна професія поштаря

Оксана Вікторівна Коваленко – начальник відділення поштового зв’язку с.Пальчики. Працює на пошті майже дванадцять років. Ще зі школи допомагала листоноші Наталії Миколаївні Лемешко розносити листівки та газети до осель у вільний від навчання час. Наталія Миколаївна досвідчений фахівець, має тридцять років трудового стажу. Професія зацікавила Оксану Вікторівну тим, що тут праця безпосередньо з людьми, що тут постійно щире спілкування зі своїми односельцями.

­ Спілкування з людьми – наука непроста, часто не знаєш, що готує тобі наступна зустріч, – каже Оксана Вікторівна. ­ Звичайно, у людей різні характери, але така наша робота. Крім того, «живе» спілкування декому просто необхідне, особливо пенсіонерам. Вони скаржаться на здоров’я, розповідають про своє життя, дітей, внуків, душею вболівають за них, радіють успіхам. І після розмови з ними, відчуваєш, як їм на душі стає легше.

На жаль, з кожним роком графік роботи скорочується, і тепер відділення поштового зв’язку працює тільки декілька днів на тиждень. Але, це не стоїть на заваді робити свою роботу добре і з великим ентузіазмом.

Колись пошта надавала лише поштові послуги, а тепер їх спектр значно розширився. Через поштові відділення можна відіслати та отримати поштові відправлення, грошові перекази, пенсії, передплатити понад 1000 періодичних друкованих видань, оплатити за комунальні послуги, придбати товари широкого вжитку. Також можна замовити по каталогах різноманітні товари, книги, друк фотографій та виготовлення ексклюзивної поштової марки з розміщенням власного фото чи фото рідних, логотипу чи товарного знаку фірми, скористатися послугою з замовлення квитків на проїзд у залізничному, автомобільному та авіатранспорті.

Серед видань, які передплачують мешканці села Пальчики, перевагу віддають районній газеті «Голос Присеймів’я». Пальчиківці із задоволенням передплачують районку, адже це видання доносить їм новини Бахмаччини, публікує гарні привітання, оголошення, рекламу. У «Голосі Присеймів’я» люди знаходять ту інформацію,що їх цікавить.

Оксана Вікторівна і Наталія Миколаївна все роблять для того, щоб на їхній дільниці було якомога більше шанувальників друкованих видань, вміють дати пораду кожному передплатнику, оскільки й самі передплачують чимало видань, які їм цікаві й потрібні. Поштарська справа стала для них улюбленою. І, незважаючи на всю рутину їхньої роботи, вони раді, що працюють для людей.

Ірина ФЕДЕЧКО,

студентка Прилуцького

гуманітарно­ педагогічного коледжу.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій внучці і племінниці

Катеринці ГУБАР
на 5 рочків

Ми тебе дуже любимо і бажаємо: хай несуть білочки гостинці у вишиваній торбинці, подарунків так багато, бо в Катрусі нині свято. Десь у лісі серед трав зайчик квіточок нарвав. Цілу ніч ішов він пішки, аж втомились в нього ніжки. У двері лапкою шкребе: «З днем народження, Катрусю, тебе».
Дідусь, бабуся, дядя Саша.
м. Бахмач.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^