» Не все так погано у нашому домі
Інформація до новини
  • Переглядів: 347
  • Автор: admin
  • Дата: 15-07-2016, 13:55
15-07-2016, 13:55

Не все так погано у нашому домі

Ще ранньої весни працівники редакції помітили: три жінки старанно пораються біля монументу «Танк» і, звісно ж, не втрималися, з притаманною журналістам цікавістю підійшли до них. І побачили, що на ретельно скопані грядки висаджуються чудові квіти. Жіночки працювали натхненно, з розумінням справи, з фантазією, бо очолювала їх Гриценко Л.І., людина ерудована, знаюча, по­справжньому закохана в квіти. Бахмачани, особливо жінки, підходили, захоплювалися клумбою, під час спілкування дякували за розпочату справу. Журналісти запропонували висвітлити цей факт через газету, але Лілія Іванівна категорично відмовилася, посилаючись на те, що занадто мало посадити елітну розсаду квітів, яку доставляла приватний підприємець Іванова Т.В., ще ж треба її виростити, та й заслуги її в цій справі поки що немає: «Квітучі клумби – це виключно ініціатива керівництва міської ради, особисто голови Шимка П.М. та секретаря Левченко І.В., без них я б нічого не вдіяла. Сприяли в усьому, тримаючи хід справи на щоденному контролі, ще й залучили працівників КП «Комунальник»».

І ось зараз, коли забуяли різнобарв’ям квітів вишукані клумби біля пам’ятників: монументу «Танк», чорнобильцям, Вічного вогню, Небесної Сотні, біля районної ради, відчувається заслуга Лілії Іванівни, яка щоденно спостерігала за ростом квітів, організовувала догляд за ними. Бувало, що й сама поливала,коли не було дощів. Не втрималася від допомоги редактор нашої газети Силка Т.М., яка допомогла організовувати полив клумби й сама брала участь.

Привертають своєю оригінальністю містян і гостей клумби біля Пам’ятного знаку Небесної Сотні. Дві клумби витримані в національних жовто­блакитних кольорах, а на інших двох – високі червоні сальвії, які символізують краплі крові, пролитої патріотами на Майдані.

Усі клумби отримали резонанс у громадському житті нашого рідного міста, показали турботу влади про наш спільний дім, розбудили сподівання на його відрод­ження.

Виявилося: багато жителів міста хотіли б бачити Бахмач красивим, а тому готові допомагати владі в цьому. За ініціативи містян з’явилась клумба біля Будинку культури, яка була загублена серед бур’янів. Ділилися розсадою квітів для цієї розкопаної квітникарками ділянки різні люди, починаючи із заступника голови райдержадміністрації Рибальченко Г.Є. і закінчуючи небайдужими до краси пенсіонерами Рибалко В.І., Птухою Н.М. та іншими жінками, які давали квіти, не представляючись.

Хотілося б подякувати міській владі, усім людям, причетним до цієї красивої справи, зокрема Гриценко Л.І., яка й нині постійно доглядає за клумбами, і побажати їм наснаги та послідовності на роки, щоб рідне місто нашими спільними зусиллями буяло квітами, милуючи погляд, очищаючи наші душі, уселяючи віру в краще прийдешнє.

Надія Горбач.

 

 

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Любому сину, дорогому брату, дяді

Віталію Васильовичу ГЕРАСЬКУ
на 50-­річчя,
яке він святкуватиме  3 червня

Хай твою оселю зігріває щирість друзів і близьких людей. Сонця промені шлях сповивають, не зникає хай блиск із очей. Хай водою джерельною чистою доля повниться по самі вінця, хай стежиною ніжно­барвистою поспішає кохання до серця! Щастя, миру тобі і злагоди, хай не будуть літа тягарем. Ми бажаємо тобі долі лагідної, успіхів в усьому день за днем!
З повагою мама, сестра Галина з чоловіком Григорієм, племінниця Таня, Олег.Детальніше

Щирі вітання

Дарині ХАРЧЕНКО
на 15-­річчя

Так хочеться тобі, рідненька,
що є на світі краще, те й подарувати.
Встелить тобі доріженьку барвінком
і зорі над тобою посхиляти.
Нехай дорога твоя буде довга,
щоб все задумане збулося,
а чаша щастя буде повна,
щоб через вінця аж лилося.
Бабуся Ліда, дідусь
Микола, хрещений,
хрещена та сестричка Влада з братиком Ванею.
Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^