» Почесними відзнаками нагороджено голову районної ветеранської організації
Інформація до новини
  • Переглядів: 860
  • Автор: admin
  • Дата: 22-07-2016, 08:55
22-07-2016, 08:55

Почесними відзнаками нагороджено голову районної ветеранської організації

Енергійний, дієвий чоловік Іван Георгійович Соколов ось уже 29 років очолює районну організацію ветеранів. Згадує він, як у 1987 році брав участь у її створенні. Спочатку працював секретарем, а згодом очолив. За його ініціативи будувалися  меморіали слави у м. Бахмачі та селі Бахмач. Багато добрих справ зробив Іван Георгійович для ветеранів району. Три роки тому за ініціативи людей похилого віку  було створено хор ветеранів, до участі в якому долучився  і ювіляр.
- Можливо тому і тримаюсь в строю.  Постійно спілкуючись з людьми, намагаючись їм допомогти, не встигаю відчувати старість,- говорить очільник ветеранської організації району.
Іван Георгійович має 71 рік безперервного трудового стажу. Розпочав свою трудову діяльність після демобілізації із Радянської армії на посаді рахівника у колишньому бурякорадгоспі. Потім працював секретарем комсомольської організації підприємства.  На  той час в організації налічувалося близько 2000 членів, тож робота вимагала неабиякої відповідальності та уваги. Потім активний та принциповий чоловік працював інструктором у райкомі партії, пізніше – головою ревізійної комісії. Обіймав посади голови райкому профспілки працівників сільського господарства, інспектора по скаргах райвиконкому.
За роки праці має багато відзнак та нагород: орден За мужність III ступеня, медаль За трудову відзнаку, Почесну грамоту Верховної Ради України, звання Почесний ветеран України і Заслужений працівник соціальної сфери тощо.  Серед нагород 47 почесних грамот. Всі ці нагороди- визнання складної та  потрібної роботи, якій ветеран присвятив багато років життя.
Тож побажаємо ювіляру іще багато плідних літ роботи, бадьорості, здоров’я та оптимізму.

 

Наталія Корень.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^