» Пам’ять про героїв житиме у віках
Інформація до новини
  • Переглядів: 989
  • Автор: admin
  • Дата: 22-07-2016, 09:15
22-07-2016, 09:15

Пам’ять про героїв житиме у віках

Освячення каплички провів протоієрей о. Іван. Відтак відбулася щира молитва усіх присутніх за душу Василя Прохорського, всіх загиблих захисників, за мир та добробут в Україні. Право відкрити пам’ятний знак було надано голові райдерж-        адміністрації Віктору Міщуку та голові районної ради Віталію Кочерзі.
Звертаючись до учасників зібрання, Віктор Міщук запевнив, що у людській пам’яті Василь Прохорський залишиться мужнім героєм, справжнім патріотом рідної землі, для якого воля була сильнішою від ворожої кулі, сильнішою від страху смерті. Щирі слова вдячності за виховання сина-патріота керівник району адресував матері Героя – Світлані Миколаївні.
- Сьогодні українська держава знову переживає складне випробування. У важких умовах відбувається утвердження державності України, адже на Сході йде війна. Тож ми разом повинні робити все від нас залежне, щоб Україна обов’язково перемогла, і вона переможе – в ім’я Небесної Сотні, в ім’я пам’яті загиблих воїнів у зоні АТО. Я переконаний, що ця пам’ятна композиція буде не тільки оберегом пам’яті про Василя Прохорського, а й надихатиме нинішнє і майбутні покоління на утверд-ження незалежності, на те, щоб Україна відбулася як могутня, гідна і успішна країна, - зазначив Віктор Міщук.
До присутніх звернулися голова районної ради Віталій Кочерга та Дмитрівський селищний голова Станіслав Ковтун. Зі сльозами на очах слухали зворушливий виступ матері, Світлани Миколаївни, яка гордиться своїм сином. Спогадами про       Василя поділився і його однокласник Андрій Киричок. Збентежили душі присутніх й патріотичні пісні.
Загалом, кожний виступ завершувався гаслами «Слава Україні! Героям слава!     Герої не вмирають!».
Голова райдержадміністрації Віктор Міщук, голова районної ради Віталій Кочерга, Дмитрівський селищний голова Станіслав Ковтун поклали квіти й до могили Василя Прохорського в смт Дмитрівці. Також хвилиною мовчання та покладанням квітів представники влади вшанували пам’ять полеглого в зоні АТО Олександра Пащенка.
Герої наші у безсмертя йдуть,
Щоб Україна мирно квітувала.
В серцях живих полеглі оживуть,
У обелісках і меморіалах.
Слава Україні! Герої не вмирають!

 

Людмила Бурдюг.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^