» Відкритий лист
Інформація до новини
  • Переглядів: 400
  • Автор: admin
  • Дата: 22-07-2016, 09:18
22-07-2016, 09:18

Відкритий лист

Депутатам Чернігівської
обласної ради,
районних, міських, сільських,
селищних рад Чернігівщини
 

Відкритий лист
Шановні народні обранці - земляки!

У нашій країні - війна. Це знають і розуміють усі, але чомусь й досі, два роки поспіль, «сором’язливо» звуть її АТО. Ми звикли називати речі своїми іменами. Отже, у цей драматичний для України час звертаємось до вас із пропозицією, яку просимо підтримати на всіх рівнях, кожній громаді нашої рідної Чернігівщини.
Ми - це громадська організація, народжена Революцією Гідності 2013 року. Тоді нас було небагато - тих, хто не бажав чекати змін перед телеекраном на зручному дивані, хто вийшов на Бахмацький Майдан. Згодом ми стали громадською організацією, а після виборів наші представники - депутатами і міської, і районної рад. Тож на останній сесії Бахмацької міської ради 12 липня ми й звернулися до депутатського корпусу з ініціативою, яка була підтримана абсолютною більшістю.
Усім вам добре відома славна традиція пошанування найдостойніших земляків - номінування на звання Почесного громадянина міста (села тощо). Напевне, у кожній громаді існують свої нюанси і шляхи обрання та відзначення гідних цього звання. Зокрема, у нас в Бахмачі вручення такої відзнаки відбувалося на Дні міста. От і цьогоріч свято наближається, готуються до нього, звичайно, заздалегідь. Відмовлятися від свята взагалі ніхто не пропонує, можливо, навіть навпаки - слід продемонструвати, що «нас не подолати» і життя продов-жується, як би хто не намагався нам його зіпсувати! Але ж внести відповідні корективи просто необхідно. Зокрема, вважаємо неприпустимим, наприклад, святкові феєрверки. Салютувати будемо після війни - переможцям.
Власне, у цьому й полягає наша пропозиція: почесті - після війни.
 11 сесія 7- ого скликання Бахмацької міської ради ухвалила рішення відтермінувати процедуру номінування на звання Почесного громадянина м. Бахмача до закінчення війни.
Ми, ГО «Народна Рада Бахмаччини», просимо вас, шановні депутати Чернігівщини, підтримати це зважене рішення.
На наше глибоке переконання, нині цього звання  достойні лише ті, хто віддав своє життя за наш мир, за те, що і в нашій (прикордонній!) області наразі спокійно, і ті, хто боронить цей спокій щодня на лінії фронту. Вважаємо, лише така альтернатива можлива в даній ситуації: або відтермінування, або - герої війни. Третього не дано.
Пам’ятаймо, як мовиться у Біблії: "І немає вищої любові понад ту, коли хтось життя віддає за друзів своїх”.

ГО «Народна Рада Бахмаччини».
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій внучці і племінниці

Катеринці ГУБАР
на 5 рочків

Ми тебе дуже любимо і бажаємо: хай несуть білочки гостинці у вишиваній торбинці, подарунків так багато, бо в Катрусі нині свято. Десь у лісі серед трав зайчик квіточок нарвав. Цілу ніч ішов він пішки, аж втомились в нього ніжки. У двері лапкою шкребе: «З днем народження, Катрусю, тебе».
Дідусь, бабуся, дядя Саша.
м. Бахмач.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^