» Головне - здорові та щасливі діти
Інформація до новини
  • Переглядів: 495
  • Автор: admin
  • Дата: 22-07-2016, 09:29
22-07-2016, 09:29

Головне - здорові та щасливі діти

Про придбання спортивно-ігрового комплексу для садочку «Пролісок» директор Валентина Протащук говорить із радістю:
- Завдяки коштам  Бахмацької сільської ради кожного року суттєво поповнюється матеріально-технічна база ДНЗ «Пролісок». Ось і цього літа приємно було отримати спортивно-ігровий комплекс на суму 31 тис. грн. Дуже доречно це саме влітку, під час оздоровчого періоду, коли більшість часу  діти проводять на свіжому повітрі. Малеча загартовується, багато рухається, адже головне для нас - здорові і щасливі діти. Вони з нетерпінням чекали,  коли комплекс встановлять на ігровому майданчику . Радість і позитивні емоції переповнювали їх.
Приємно було побачити  дитячі майданчики при в’їзді у селоБахмач по вул Південній та по провулку Коцюбинського. Яскраві, різнокольорові, зроблені з теплом. Адже батьки      доклали максимум зусиль, щоб дітки там  гралися із задоволенням.
- Територія населеного пункту велика. Зайняті сільськими клопотами батьки не завжди мають час приїхати зі своїми непосидьками в центр села,  - говорить сільський голова Наталія Гришко. -  Так з’явилася ідея збудувати дитячі майданчики за місцем проживання. Першими розпочали цю роботу  на вулицях Південній та Богуна сім’ї Плют, Тузів, Мацків, Тимченків, Кошових, Любчичів, Дугіних. Допомогло їм і місцеве сільгосппідприємство СТОВ «Прогрес».  Незабаром при в’їзді в село різними барвами заяскравів дитячий майданчик. Є  чудові гойдалки, гірка, змонтований зі старих шин трактор, пісочниця, лавочки для відпочинку.
Цю ініціативу підтримала депутат сільської ради Леся Білан, яка має маленьку донеч-ку. Вона організувала батьків і на місці пустиря по пров. Коцюбинського закипіла робота. Щовечора сюди  поспішали сім’ї Біланів, Борщів, Лободи, Мартиненків, Демитрієвих, Лук’яненків, Кириченків,  Швачок, Шейків, Кошмалів, Погиб.
Крім традиційних гойдалок та пісочниці, на майданчику з’явилися корабель із капітанським містком та штурвалом, дитяча гірка, сонечко, пальми, квіти, гриби. Є ігрові  зони для дівчаток та хлопчиків. При вході зустрічає  відвідувачів «дерево бажань», царівна-жабка, кумедні  равлики та квіткові потяги. Все це майстерно виготовлене руками батьків із старих шин, пластикових бутилок, старих речей, які набули  іншого значення.
  - Споруджуючи ігрові майданчики, батьки проявили максимум фантазії, не шкодуючи особистого часу для  того, щоб дітям було затишно, зручно і весело. Приємно, що саме вони стали ініціаторами доброї справи, не чекали, доки хтось зробить для них.
  Сільська рада  придбала для оформлення фарбу, цвяхи, інші підручні матеріали, на один з майданчиків був завезений пісок. Це приклад співпраці громади та місцевої влади. Саме таким чином можна вирішити багато проблем у нашому суспільстві, - зазначила   сільський голова.
- Ми робили ігрові майданчики не тільки для своїх діток, а й для тих, хто проявить бажання на них гратися, - говорить Леся Білан. - Насолоджуємося дитячим сміхом  кожного дня, адже так приємно, коли діти приїжджають до нас із різних куточків не лише села, а й міста Бахмач. Знайомляться, граються. Але трапляються і такі випадки, що розбишаки  навмисне ламають і розбивають іграшки. Хоч наші татусі  і ремонтують все швидко,  але ж    все - таки закликаємо і просимо батьків навчати своїх діточок поважати людський труд і  зберігати чистоту довкілля.
  Хочеться  побажати у   розпал літа всій малечі і дорослим гарно, корисно та  із задоволенням  провести час, щоб це тепле літечко  запам’яталось  надовго.

Тетяна БОРЩ.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Ані Юріївні ДОЦЕНКО
на 10 років

Ми тебе вітаємо із великим святом і тобі бажаємо радості багато. Виростай розумна, добра і красива, будь у житті ти завжди щаслива. Виростай на радість і батькам, і рідним. Радісних усмішок, квіточок гарненьких, вогнику, завзяття у очах, рідненька. Бажаємо багато знати, бо всього цікавого в світі так багато. Щоб в житті не знала ти горя і біди, щоб тобі щастило всюди і завжди.
Дідусь, бабуся і вся родина.
с.Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^