» Не втрачати темпів збирання врожаю,-
Інформація до новини
  • Переглядів: 625
  • Автор: admin
  • Дата: 22-07-2016, 09:39
22-07-2016, 09:39

Не втрачати темпів збирання врожаю,-

На сьогоднішній день ТОВ «Крапив’янське» працює із застосуванням новітніх агротехнологій. На полях сільгосппідприємства працюють 4 зернозбиральні комбайни, з них три імпортного виробництва. Нині вже обмолочено 100 га пшениці, намолочено 550 тонн зерна при урожайності 55,0 ц/га. Тож очікуємо, що гарний результат цього року дадуть високорепродуктивні сорти озимої пшениці: Лазурна, Чигирин, Подолянка, Аналог та Лимарівна.
У ході спілкування з керівником сільгосппідприємства Григорієм Салієм, Віктор Міщук відзначив господарський підхід до усіх процесів сільгоспвиробництва у «Крапив’янському». Підкреслив і важливість та соціальну значимість результату роботи аграрного сектору. Адже Григорій Салій, крім виконання соціальної угоди, в повній мірі опікується гуманітарною галуззю села.
Загалом цьогоріч середня врожайність в окремих господарствах району становить 50,3 центнерів з гектара, що на 13 ц/га більше, ніж минулого року. І це добрий показник. Для проведення жнив в районі достатньо пально-мастильних матеріалів, техніки, а головне працьовитих рук аграріїв.
- Нині наше першочергове завдання не втрачати темпів збирання врожаю. Максимально використовувати кожну погожу днину, щоб запобігти навіть найменшій втраті, - наголосив очільник району.

Людмила Огієнко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^