» Щоб було комфортно подорожувати
Інформація до новини
  • Переглядів: 708
  • Автор: admin
  • Дата: 8-08-2016, 14:19
8-08-2016, 14:19

Щоб було комфортно подорожувати

 

Напередодні Дня профспілки залізничників та транспортних будівельників завітала до підприємства з багаторічною історією – пасажирського вагонного депо станції Бахмач, де сумлінно трудиться 592 працівники.

Як говорить голова первинної профспілкової організації підприємства Анжела Рожнова: «Робота у вагонному депо специфічна, нелегка, у деяких цехах пов’язана зі шкідливими умовами. Тож основними завданнями профспілки є соціальний захист працівників, дотримання охорони праці згідно із законодавством, виконання колективного договору, оздоровлення працівників та їх сімей, проведення спортивних, культурно­масових заходів тощо. Адже відомо, що в будь­якій сфері діяльності вирішальним чинником є людина та захист її інтересів».

Цього дня Анжела Олександрівна переглядала списки працівників, які отримають відзнаки з нагоди професійного свята. Попри зайнятість, голова первинної профспілкової організації підприємства розповіла не лише про будні, а й про святкові заходи, які організовуються профспілковою організацією для вагоноремонтників. Також вона відзначила тих, хто активно долучається до профспілкової роботи. Вони не лише відповідально виконують свої обов’язки, а й постійно переймаються турботами своїх колег, захищають честь депо на різних спортивних змаганнях. Серед них Олександр Кочерга, слюсар цеху опалення та водопостачання пасажирських вагонів. 16 років чоловік сумлінно трудиться на підприємстві. Окрім ремонту пасажирських вагонів, він опікується проблемами розвитку фізкультури і спорту. Неодноразово Олександр Кочерга своїми спортивними здобутками прославляв пасажирське вагонне депо ст.Бахмач.

Цьогоріч він брав участь у програмі ХVІІІ Спартакіади працівників регіональної філії «Південно­Західна залізниця» у складі атлетичної команди Конотопської дирекції залізничних перевезень, посівши ІІ призове місце з гирьового спорту у ваговій категорії понад 90 кілограмів.

Нині Олександр готується до спортивних змагань, які відбудуться у м.Харкові. Підтримує та вболіває за чоловіка й дружина Лариса, яка теж працює у вагонному депо на посаді бригадира малярного цеху. Окрім того, що Олександр Кочерга гарний працівник, він ще й люблячий чоловік та турботливий батько.

Небайдужий до спорту й опалювач пасажирських вагонів Сергій Власенко. Він є одним із кращих гравців футбольної команди Конотопської дирекції залізничних перевезень. Приємним є те, що команда на відповідних змаганнях зайняла найвищу сходинку п’єдисталу. До того ж Сергій Власенко капітан районної футбольної команди «Ветерани». А ще він захоплюється грою в хокей. Цей активний та цілеспрямований чоловік спонукає до занять спортом і своїх колег.

­ Рух – це життя, ­ зазначає спортсмен.

Свідченням успіхів деповських спортсменів є завойовані ними на змаганнях різних рівнів почесні нагороди.

Стурбовані чоловіки тим, що у Бахмачі не вистачає місць для спортивних тренувань.

­ Тож добре було б якби влада ще більше уваги приділяла розвитку спорту у районі, ­ говорять чоловіки.

16 років у вагонному депо працює Юрій Савенко (на фото зліва). За освітою він фрезерувальник ІІІ розряду. Спочатку трудився слюсарем, а з 2007 року обіймає посаду бригадира цеху по ремонту електропоїздів. Під його керівництвом злагоджено працює 20 вагоноремонтників. Цінують та поважають його в колективі за людяність, справедливість та професіоналізм. Робота Юрію Васильовичу до вподоби, адже він пішов трудовою стежиною свого батька, який 45 років віддав роботі слюсарем у депо. Серед своїх підлеглих бригадир відзначає слюсара по ремонту рухомого складу Василя Штика (на фото праворуч). В його обов’язки входить відновлення пошкоджених деталей кузова вагону. Василь Іванович професіонал своєї справи, який добре знає свою роботу. Він завжди дасть слушну пораду, підскаже, що і як треба зробити. Особливо допомагає молодим колегам. У родині цього чоловіка ціла династія залізничників. Свого часу батько і мати працювали на залізниці. У бюро опису вагонів трудилася дружина Надія Петрівна, яка нині знаходиться на заслуженому відпочинку.

Як старанного та досвідченого працівника характеризує старший майстер вагонного депо Віктор Нікітенко слюсара з ремонту рухомого складу Сергія Жилу (на фото 2). За 15 років сумлінної роботи чоловік зарекомендував себе професійним фахівцем. Нині він займається ремонтом візків пасажирських вагонів. Родина Сергія Жили тісно пов’язана із залізницею. У локомотивному депо у м.Конотопі працює його дружина. Машиністом тривалий час трудився і його дід.

  

 

Злагоджений та дружний колектив цеху з ремонту електрообладнання та систем кондиціювання пасажирських вагонів займається ремонтом освітлення, електронних блоків тощо. Працівники цеху освоїли ремонт систем кондиціювання повітря пасажирських вагонів. Нині працюють над впровадженням систем екологічночистих туалетів. Очолює колектив майстер цеху Олег Бабич Серед кращих робітників відзначає чоловік слюсара­електрика Сергія Цапка (на фото 3 праворуч), який більше 10 років сумлінно трудиться на підприємстві. Керівництво вагонного депо пишається своїми працівниками. Варто відзначити молодого, але завзятого бригадира цеху капітально­відновлюваного ремонту Артема Іващенка (на фото 4 праворуч). Він є активним членом профспілкової організації, зокрема займає посаду заступника голови молодіжної ради. Подобається молодому чоловіку займатися спортом. Він залюбки з колегами катається на лижах, ходить у гори. Прикладом для нього є його батько Сергій Миколайович, який трудиться у депо електрогазозварювальником.

Досконало знає свою роботу, вкладаючи в неї всю свою майстерність маляр цеху капітально­відновлювального ремонту Микола Лазун (на фото 4 ліворуч). Чоловік добре зарекомендував себе на робочому місці. Хоча робота у маляра нелегка, специфічна, але він вправно з нею справляється, виконуючи всі поставлені завдання. Повагою та авторитетом серед колег користується Олександр Грицай, який нині виконує обов’язки заступника начальника пасажирського вагонного депо станції Бахмач. Чоловік знає і любить свою роботу, про яку може розповідати годинами. Саме він провів екскурсію цехами підприємства та детально ознайомив із його роботою.

Стрімко плине час. Збільшується кількість сторінок книги літопису пасажирського вагонного депо станції Бахмач. Сьогодення тісно переплило долі сотень працівників, які забезпечують безперебійну роботу на підприємстві, удосконалюють технічні засоби, підтримують високу перевізну спроможність. Їхня невтомна праця та професіоналізм є прикладом самовідданого служіння людям. Це, без сумніву, підтверджує повагу до професії залізничника. Працівники депо впевнено торують свій шлях у майбутнє, забезпечуючи комфортні умови подорожі залізницею для кожного пасажира.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^