» День міста у Бахмачі
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 106
  • Автор: admin
  • Дата: 12-08-2016, 15:10
12-08-2016, 15:10

День міста у Бахмачі

7 серпня місту Бахмач виповнилося 78 років! День народження та День профспілки залізничників та транспортних будівельників бахмачани святкували дружно і весело у міському парку культури і відпочинку.

Вітаючи бахмачан та гостей зі святом, міський голова Павло Шимко наголошував на тому, що лише завдяки «золотим рукам» мешканців міста примножується його добробут! Дружніми оплесками громада вшанувала почесних громадян міста – Івана Павловича Білогруда та Михайла Яковича Гросмана. Павло Шимко сказав, що історію міста пишуть його мешканці – активні, ініціативні, небайдужі до своєї малої батьківщини, тому і відзначив таких: голову об’єднання співвласників багатоквартирного будинку №13 по вулиці Першотравневій депутата міської ради Олександра Євстаф’єва та голову вуличного комітету вулиці Академіка Амосова – Софію Григорівну Божок, вручивши їм подарунки. Крім того, міський голова поділився приємними новинами про поповнення у міській родині: напередодні Дня міста у сім’ї Наталії та Олександра Троценків народився хлопчик Артем. А на нашу повагу та шану заслуговує найстарша мешканка міста Бахмача – Олександра Максимівна Федоряк, яка уже відзначила свій 101­й день народження. Привітав Павло Миколайович і три подружні пари – Дмитра та Юлії Соловецьких, Василя та Ірини Сиволожських, Максима та Наталії Романових, які стали на веселильний рушничок за день до урочистостей.

Гості свята – перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Цепух та заступник голови районної ради Анатолій Бондар вітали міську громаду та бажали миру, процвітання та подальшого розвитку і подарували мотокосу для КВП «Комунальник». Володимир Мельник, помічник­консультант народного депутата України Валерія Давиденка, зачитав вітальний лист від Валерія Миколайовича.

Святкові вітання підхопили і продовжили профспілкові лідери залізничників і транспортних будівельників Анжела Рожнова та Дмитро Камінський. Почесними грамотами профспілки було нагороджено 17 кращих залізничників. А Почесні грамоти Бахмацької міської ради одержали 24 працівники сталевих магістралей, яких привітав Павло Шимко на підприємствах напередодні свята.

Ефектно, яскраво, по­сучасному продовжився недільний вечір завдяки музичному колективу «Камертон» шоу­агенції «Proсвято” із міста Прилуки під керівництвом Олександра Дубовика. Бахмачани активно брали участь у конкурсах: мужні чоловіки піднімали пуд солі – хто більше за одну хвилину, билися мішками з соломою на хитких пеньках, юні красуні хизувалися найдовшими косами та отримували призи від Бахмацької міської ради.

Юні футболісти змагалися за Кубок міста 8 серпня. У захоплюючих іграх золоті медалі та Кубок першості вибороли гості поля – клуб «Чемпіон» із міста Києва, срібні медалі одягли бахмацькі футболісти ДЮСШ 2004 р.н., бронза – теж у бахмацької команди ДЮСШ 2005 р.н., а ІV місце зайняли гості ДЮСШ із Прилук. Кращими бахмацькими гравцями стали Стрілець Артем, Шиш Олександр і Данилець Руслан.

Свято вдалося! І, сподіваємося, запам’я­тається надовго! А бахмачани будуть любити і шанувати своє місто, примножувати його добробут і дбати про розвиток!

 

 

 

Світлана Яременко.

На фото: Анастасія Топоренко, Юлія Ярошенко, Надія Москаленко на Дні міста.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^