» Вимагаємо вибачення!
Інформація до новини
  • Переглядів: 203
  • Автор: admin
  • Дата: 12-08-2016, 16:03
12-08-2016, 16:03

Вимагаємо вибачення!

Наприкінці хвалебного опусу, якось мимохіть, Б.Бобришев у вуста Надії Савченко вкладає напевне свою думку: «братоубийственная стычка». Так, треба визнати, існує офіційна невизначеність нашої біди на Сході України. Її називають (навіть Президент України) то АТО, то війною, то конфліктом. Але від того не менший наш біль. Принизити війну за незалежність, за цілісність країни до рівня вуличної бійки («стычки») ­ до такого на цей час ще ніхто не додумався. Як можна називати «стычкою» трагедію цілого народу, свого народу?!

Тепер стосовно визначення про братовбивчий характер цієї «стычки». А ви, Б.Бобришев, питали у воїна Сергія, інших хлопців, що повертаються звідти, чи бачили вони там братів? І хто є нам братом? Чи можна вважати братом Каїна, який вбиває свого рідного брата Авеля? Чи можна вважати братами людей, які топчуть ногами прапор своєї Батьківщини? Чи можна вважати братами людей, які валували «Путін, памагі!», закликаючи чужу армію на рідну землю? Чи можна вважати братами людей, які розпорювали животи своїм землякам, що були не згодні з ними? Чи можна вважати братами людей, які плювали в очі і знущалися на камеру над беззахисними полоненими ­ своїми співвітчизниками? Наша армія захищає єдність і неподільність України. Що захищають ці «брати»? Так, там є наші справжні брати, але вони не з автоматами і «Градами». Це обдурене населення Донбасу, яке теж страждає від війни. І його також захищає наша армія.

Ми вважаємо, що людина, яка публічно висловлює таку думку щодо нашого спільного українського горя, повинна так само публічно і вибачитися перед земляками, перед тим самим воїном­героєм Сергієм, який став інвалідом на цій війні (а не на «стычке»!), перед рідними загиблих героїв. Тим паче, прецедент уже є. На останній сесії районної ради, яка відбулася 3 серпня, голові районної ради В.Кочерзі довелося двічі вибачатися за раніше сказані слова про «братовбивчу війну». Чекаємо на таке вибачення на шпальтах газети, де постійно друкується Б.Бобришев. І тут виникає питання вже до редакції часопису. Якщо Б.Бобришев є штатним працівником, то виходить ­ це позиція газети? Не думаємо. Тоді це мало бути оговорено редактором газети окремо, аби не викликати такий суспільний резонанс. Тим більше, що власник і редактор видання є депутатом районної ради від Радикальної партії Олега Ляшка, яка відома своєю принциповою позицією щодо сепаратизму.

А що про все це думає наше місцеве СБУ?!

P.S. До речі: Сергій, за його словами, Б.Бобришеву інтерв’ю не давав. Не завадило б знати людині, яка все життя працювала в газеті, що приватна розмова і розмова для публікації, тобто інтерв’ю, абсолютно різні речі.

ГО «Народна Рада Бахмаччини»,

ГО «Вогонь Відродження».

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Найкращій донечці і сестричці

Настуні Іващенко
на 5 рочків,
які вона відсвяткувала 16 листопада

У цей день народилося дів­чатко, наче сонечко, Янголятко.
Хай радіє вся земля – у світі кращої нема.
Хай усмішкою втішає і щасливою зростає
у любові і красі, і в достатку, і в добрі.
Подарунків їй від долі і в житті всього доволі.
Щоб пишались нею всі і в родині, і в сім’ї.
Тато, мама і братик.


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама

Продам


підзорну трубу. 
Детальніше

Продам


2 кіз, воза, фортепіано, цегляний каркас 10х10 м на розбір. 
Детальніше

Потрібна


жінка по догляду за старенькою жінкою, бажано з медичною освітою і навичками по догляду.
Детальніше


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р26000110192 код 02476103
МФО 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^