» З вірою в Україну
Інформація до новини
  • Переглядів: 865
  • Автор: admin
  • Дата: 19-08-2016, 14:03
19-08-2016, 14:03

З вірою в Україну

«Якщо хтось потребує допомоги – то всі буденні справи відходять на задній план. Якщо треба, то треба,»­ за таким принципом живе Гайворонський сільський голова Валентин Бойко. З перших днів протистояння на сході він є ініціатором збору допомоги для українських воїнів і не раз особисто доставляв її в зону АТО. Односельці завжди підтримують ініціативу сільського голови, адже переймаються проблемами атовців та впевнені, що допомога їм надійде вчасно і за призначенням.

­Я дуже вдячний гайворонській громаді, громадам навколишніх сіл за активну позицію і допомогу, ­ говорить Валентин Борисович.­ Враховуючи, що доходи у селян не надто великі, то вважаю суму 4400 грн, яку зібрали за короткий проміжок часу для останньої поїздки, вагомою. Також завжди, окрім грошей, люди дають продукти, одяг, ковдри, загалом все що потрібно. Наразі двоє гайворонців перебувають на службі на сході, четверо вже повернулися. Допомагала громада із придбанням амуніції для декого з них. На заходах, які відбуваються в селі, ми завжди згадуємо всіх, хто боронить рідну землю, збираємо у скриньку пожертви, загалом допомагаємо чим можемо.

Свою активну громадянську позицію Валентин Бойко заявляв і під час Революції Гідності. Вже 2 грудня, з самого початку, він був на Майдані. Потім часто їздили з сином Ігорем підтримувати протестувальників, були там і в ту зловісну ніч з 19 на 20 лютого.

­Як тільки з’являлась можливість, намагався бути на Майдані,­ розповідає очільник громади.­ Вважав своїм обов’язком тоді підтримати майданівців у боротьбі, так вважаю і тепер, допомагаючи бійцям на сході. В цій боротьбі проявляється дух нашого народу, усвідомлення себе, як нації. Коли бачиш всі події на власні очі, пропускаючи через серце, розумієш, що настав час змін. Змінювати потрібно перш за все свою свідомість.

Згадує Валентин Борисович поїздку на схід у грудні 2014 , як одну із найскладніших, а найбільшою приємністю стала тоді зустріч із хрещеником Романом, який ніс там службу. Не раз доводилося бувати сільському голові і на передовій, доставляючи туди допомогу. А з часу створення на Бахмаччині громадської організації «Вогонь Відродження», Валентин Бойко спів­працює з нею. Члени організації відзначають значну допомогу, яку завжди отримують від Гайворонської сільської ради та прилеглих територіальних громад. В останній поїздці на схід Валентин Борисович також дуже допоміг волонтерам, не тільки у зборі допомоги, а разом із друзями Анатолієм Мілюковим, Олегом Марушком і Василем Бахмачем (на фото) вони організували транспорт та вирушили з ними до зони АТО.

Приділяє сільський голова велику увагу патріотичному вихованню молоді в селі. У планах на наступний рік в Гайвороні створити наметовий табір, де б діти навчалися військовій підготовці, здобували нові знання та навички, спілкувалися з цікавими людьми. Опікується сільський голова створенням відповідних умов і для виховання та навчання підростаючого покоління. За сприяння Валентина Борисовича в школі обладнано теплі туалети, придбано нові парти, столи, спортивний інвентар, зведено дитячий майданчик. У сільському клубі облаштовано кімнату відпочинку для молоді, встановлено більярдний, тенісний столи, змонтовано нову систему опалення. Також сільський голова працює для розвитку села, відчуваючи підтримку і допомогу односельців. Вже придбано стрічкову пилораму, збудовано приміщення для неї, зроблено ремонт у ФАПі, за програмою ПРООН проведено 10 км вуличного освітлення тощо.

­Гайворонці завжди активні, готові прийти на допомогу. Тож відчуваю на собі особливу відповідальність, адже за мною люди,­ говорить очільник громади. – Потрібно віддано працювати на благо людей, рідного краю, України, і тоді ми відчуємо зміни на краще.

 

Наталія Корень.

 

На фото : Анатолій Мілюков, Олег Марушко, Валентин Бойко, Василь Бахмач.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^