» Збудуємо Україну в собі!
Інформація до новини
  • Переглядів: 363
  • Автор: admin
  • Дата: 19-08-2016, 14:05
19-08-2016, 14:05

Збудуємо Україну в собі!

Незалежність ­ це не свято в чиновницькому виконанні: паради, казенні промови, стандартні букети і концерти за старими зразками. Незалежність ­ це боротьба, яка триває далеко не з 1991 року, а з початків нашої державності за часів Давньої Руси­України, жертовна боротьба. І сьогодні ллється кров за неї, за нашу незалежність. Це не війна за територію, як дехто думає, це боротьба за душі людей. І це ясно розуміють наші вороги. Бо якщо ми переможемо у Києві (у Бахмачі, у кожному місті й селі) ­ то лише тоді ми зможемо перемогти не тільки путінську Москву, а й будь­якого ворога. Якщо ми станемо справжніми українцями, свідомими і сильними духом, то вороги просто зникнуть, «як роса на сонці…» Дух завжди перемагає грубу силу! Ось тоді й постане наша незалежність. І вона буде дійсно святом душі, а не святом за сталим сценарієм!

Тих, хто будує нашу незалежність нині, насправді чимало. Представляємо людей з різних фронтів, так би мовити: воїн, священик (і також воїн), волонтер.

Косівцов Ігор, боєць, що воює на сході України:

«Сила проти волі нічого не варта. Я думав, що дуже мало залишилося людей, які здатні мислити і аналізувати, а не всліпу вірити пропаганді і «ящику», та на війні зрозумів, що насправді їх багато, і навіть в нашому Бахмачі. Вороги, як зовнішні, так і внутрішні, думали, що ми бидло, сіра маса. Але українці довели інше. Як одне зернятко родить колос, так зараз на очах народжується нація. Ще раніше, на ході в Києві 2014 року, коли йшли визволяти з СІЗО Юрка Сиротюка та інших, мене вразила наша чисельність ­ повірте, це був океан людей. Іще тоді я подумав, чого ми чекаємо, коли нас така сила? Ми готові рішуче воювати за нашу незалежність».

Отець Роман Кривко, настоятель Свято­ Покровської церкви у м. Батурині:

«Кожна людина обирає свій шлях, свою нішу у житті, де їй комфортно душею. Для мене незалежність ­ це спосіб життя. І відчув я її ще у 1988 році, коли 12­річним школярем почепив до своєї сорочки саморобний значок із тризубом і жовто­блакитним прапором, за який вчителі виганяли мене з класу. А через рік із другом вивісив національний прапор на даху школи, і вже тоді його вчителі побоялися зняти. У ті таки роки самотужки вивчив церковне письмо за книгами прадіда, який був старостою при місцевій церкві. Те письмо було наше, українське. Для мене незалежність – це незалежність від рабської сутності. І війна за неї для мене тут, на Бахмаччині, розпочалася 16 років тому. Прикро було, що у козацькому Батурині, де земля просякнута кров’ю безвинно убієнних, люди ходили у московську церкву, де колись прокляли Мазепу. Прикро і зараз, через 2 роки російсько­української війни, що на Великдень до церкви прийшло більше людей із Бахмача, ніж місцевих. А найбільш прикро те, що діти, які народилися в незалежній Україні, зараз гинуть за цю незалежність. Думаю, що справжню незалежність України збудують ті, хто зараз на війні».

Вікторія Іванько, волонтер ГО «Вогонь Відродження»:

«Ті волонтери, які працюють поруч зі мною, є творцями новітньої історії, навіть не усвідомлюючи цього. Як не усвідомлювали віками ми, що зрікаючись рідної мови, пісні, віри, історії, власного коріння, втрачаємо свою незалежність. Прийшов час воскреснути заради кращої долі для нашої Батьківщини. Воскресне наш славний український рід в нащадках своїх, бо воскреслому роду не буде переводу».

Ось простий рецепт нашої незалежності, щасливого життя: кожен роби справу на своєму місці, те що ти можеш. Віримо в себе, за Ліною Костенко:

Ми – воїни! Не ледарі, не лежні.

І наше діло праведне й святе.

Бо хто за що, а ми за незалежність.

Отож нам так і важко через те.

ГО «Вогонь Відродження».

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашому дорогому

КОЛІ ДАНЬКУ
на 2 рочки

Твій день народження не тільки твоє свято, радіють рідні, друзі теж. І ми тобі бажаєм щастя так багато, щоб у житті воно не мало меж. Нехай життя здається добрим дивом і плідні будуть справи і шляхи. Нехай живеться легко і щасливо, благословенний будь і Богом, і людьми.
Дідусь Володя,
бабуся Наташа.
с. Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^