» Підтримаємо Ніжин на конкурсі «7 чудес України »
Інформація до новини
  • Переглядів: 717
  • Автор: admin
  • Дата: 19-08-2016, 14:26
19-08-2016, 14:26

Підтримаємо Ніжин на конкурсі «7 чудес України »

Минулого тижня ярмаркували не лише бахмачани, Спасівський ярмарок «Свято меду» розпочався 12 серпня і в Ніжині. Такий захід проводять вже втретє, а цього року місцева влада запросила на свято і регіональні засоби масової інформації області. Майже 20 представників районних видань відвідали свято та найцікавіші місця і музеї, адже мета заходу ­ розкрити туристичний потенціал Ніжина та привернути увагу громадськості до участі міста у Всеукраїнській акції «7 чудес України».

На гостинній ніжинській землі гостей вітав ніжинський міський голова Анатолій Лінник.

Всеукраїнська акція «7 чудес України: історичні міста та містечка» стартувала цьогоріч у червні. Серед фіналістів і місто Ніжин. Його називають духовною столицею лівобережної України ­ тут знаходяться 25 історичних споруд. Ніжин 4 місто за кількістю історичних пам’яток після Києва, Львова та Кам’янця­Подільського. Шевченко, Гоголь, Заньковецька і це далеко не весь перелік видатних постатей, які тут проживали, творили і прославляли це місто.

Переможці акції обиратимуться шляхом голосування на сайті «7 чудес України». Зараз триває Інтернет­голосування на офіційному сайті www.7chudes.in.ua.за фіналістів. Ніжин виборов честь представляти на конкурсі Чернігівську область і наразі обіймає 6 місце. Головне, в сімці лідерів місто повинно протриматися до закінчення голосування у кінці вересня. Крім того буде проведено анкетування ста експертів. Підсумки за результатами опитування експертів та Інтернет­голосування 50/50. Тож підтримаємо, проголосувавши на сайті, Ніжин та ніженців у прагненні потрапити до візитної картки України і продемонструвати своє унікальне архітектурне обличчя та туристичну інфраструктуру.

Наталія Корень.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^