» Із засідання колегії райдержадміністрації
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 384
  • Автор: admin
  • Дата: 7-08-2015, 09:44
7-08-2015, 09:44

Із засідання колегії райдержадміністрації

Минулої п’ятниці відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Цепух. У його роботі брали участь члени Президії районної ради, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних служб підприємств, установ, організацій, сільські, міський, селищний голови.

Перш ніж розпочати засідання колегії Володимир Григорович повідомив про кадрові зміни. На посаду начальника служби у справах дітей райдержадміністрації призначено Наталію Кируту, а завідуючою сектором сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації ­ Ларису Журбу.

За сумлінне виконання обов’язків щодо організації підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року , сприяння Центральній виборчій комісії у здійсненні нею передбачених законодавством України повноважень перший заступник голови райдержадміністрації вручив Грамоти ЦВК Тетяні Залозній, Сергію Оніщенку. Подяки ЦВК були оголошені Ніні Калашнік, Аллі Клепач, Роману Вовку, Василю Лященку, Олені Мохонько.

Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету району за підсумками І півріччя 2015 року поінформував перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Цепух.

Володимир Григорович зазначив, що переважна більшість показників Програми економічного і соціального розвитку району досягла минулорічного рівня.

Безумовним лідером у цих непростих економічних умовах є аграрний сектор, де за 1 півріччя ц.р. приріст валової продукції склав 2,2 %.

Вже другий рік поспіль район залишається лідером в області по обсягах залучених інвестицій.

Тому основне завдання – активізувати роботу по налагодженню та розширенню діалогу з бізнесом, пошуку потенційних інвесторів, зняттю адмінперешкод для вкладення інвестицій та супроводу найважливіших для району проектів.

Протягом січня­липня введено в експлуатацію наступні об’єкти :

­ комплекс переробки і зберігання зернових культур потужністю 56 тис.т в м. Бахмачі;

­ реконструйована свинотоварна ферма ТОВ «Крок­2008» в с. Тиниці;

­ елеватор на 30000 тонн зберігання зерна ТОВ «Старт і партнери» в м.Бахмачі;

­ складське приміщення ФГ МП «Горизонт» у м. Бахмачі.

Наш район, один із не багатьох в області, працює за програмою «Доступне житло». За кошти інвестора розпочато будівниц­тво п’ятиповерхового багатоквартирного житлового будинку на 40 квартир по вул.Дзержинського, 1­А в м. Бахмачі з розміщенням об’єктів соціальної інфраструктури, господарських приміщень, автономним джерелом теплопостачання в кожній квартирі та поруч розташованими гаражами.

На сьогоднішній день ведуться ремонтні роботи по підготовці паливно­енергетичного комплексу, об’єктів житлово­комунального господарства та бюджетної сфери району до роботи в осінньо ­ зимовий період 2015­2016 років.

До Зведеного бюджету зібрано 48,6 млн грн, що становить 153,4 % до минулорічного показника. Додатково мобілізовано 16,9 млн грн. У 3,6 рази більше, ніж за відповідний період минулого року, зібрано податків до Державного бюджету (15,7 млн грн).

Начальник Бахмацької об’єднаної державної податкової інспекції головного управління Державної фіскальної служби України в Чернігівській області Олексій Батьківський доповів про легалізацію праці та отримуваних доходів населення, збільшення надходжень єдиного внеску та роботу з погашенням заборгованості по єдиному внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Cтаном на 1 липня легалізовано 28 найманих осіб, в минулому році ­ 40 осіб, залучено до державної реєстрації ­ 11 осіб, в минулому році – 10 осіб. До бюджету додатково надійшло 6,9 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 11,8 тис. грн єдиного соціального внеску.

Станом на 1 липня борг зі сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ) збільшився до 1 січня п.р. на 315,8 тис. грн і становить 1758,2 тис. грн.

Перший заступник голови райдержадміністрації наголосив на потребі активізації роботи по зменшенню податкового боргу. Податківцям необхідно посилити роботу, щоб за підсумками третього кварталу досягти бажаних результатів.

У державі гостро стоїть питання щодо погашення заборгованості зі сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України на виплату пільгових пенсій, адже це ­ джерело своєчасної виплати коштів пенсіонерам.

Про погашення заборгованості зі сплати страхових внесків до пенсійного фонду України, відшкодування фактичних витрат на виплату пільгових пенсій розповіла начальник управління Пенсійного фонду України в районі Олена Лапа.

­ Загальна сума боргу по внесках на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування станом на 1 липня 2015р. складає 353,7 тис. грн. З початку року сума боргу зменшилась на 26,1 тис. грн.

По страхових внесках борг економічно­активних підприємств відсутній. Борг підприємств, що перебувають у процедурі банкрутства складає 296,8 тис. грн. Боржниками, які перебувають у процедурі банкрутства є ТОВ «Бахмачконсервмолоко», СТОВ «Світанок», «ДП «Бахмачцивільбуд».

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Зоя Фурсова поінформувала про стан роботи щодо соціального захисту інвалідів на території району.

Відповідно до вимог чинного законодавства в районі проводиться відповідна робота, спрямована на поліпшення соціального захисту інвалідів, створення необхідних умов для ведення повноцінного способу життя згідно з індивідуальними можливостями, здібностями та інтересами.

Станом на 1 липня поточного року у районі проживають 3257 інвалідів, з яких: інвалідів І групи ­ 467, інвалідів ІІ групи – 1183, інвалідів ІІІ групи – 1439, дітей – інвалідів – 168. По причині інвалідності: інвалідів внаслідок загального захворювання – 2141, інвалідів з дитинства – 579, дітей – інвалідів 168, інвалідів трудового каліцтва – 99, інвалідів армії – 22, інвалідів війни – 248.

На обліку в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації станом на 1 липня 2015 року перебувало 2 498 інвалідів, з них: дітей­інвалідів ­ 159, інвалідів з дитинства – 379, інвалідів війни ­ 248, інвалідів внаслідок загального захворювання – 1712.

Із загальної кількості інвалідів 139 осіб користуються інвалідними колясками, 254 особи ­ технічними засобами реабілітації, 192 особи ­ протезно – ортопедичними виробами.

З метою дотримання законодавства про права інвалідів на соціальні гарантії управлінням соціального захисту райдержадміністрації проводяться соціальні виплати та компенсації.

Зоя Володимирівна акцентувала увагу на спрощенні порядку надання населенню субсидій для відшкодування виплат на оплату житлово­комунальних послуг та зміні форми заяви і декларації, які запов­нюються людьми та надаються управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації.

Підсумовуючи питання порядку денного розширеного засідання Колегії райдержадміністрації перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Цепух дав доручення знайти шляхи вирішення проблем, які були порушені.

 

Світлана Кириленко.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^