» Валерій Колоша: «У своїй діяльності дотримуюсь правил соціально відповідального бізнесу»
Інформація до новини
  • Переглядів: 719
  • Автор: admin
  • Дата: 16-09-2016, 14:57
16-09-2016, 14:57

Валерій Колоша: «У своїй діяльності дотримуюсь правил соціально відповідального бізнесу»

Про досягнення ПСП «Пісківське», позитивний досвід, нові види виробництва, впроваджені на цьому підприємстві, благодійну та меценатську діяльність його очільника, депутата обласної ради Валерія Колоші часто розповідаємо на сторінках районної газети. Валерій Петрович встигає опікуватись безліччю справ. Це відродження козацтва, він отаман Чернігівського округу міжнародної громадської організації «Козацтво Запорізьке». Вже втретє в Пісках, за його ініціативи, відбувся Всеукраїнський фестиваль під назвою «Відродження українського села, його духовності і культури», а це гасло і є головною метою благодійника. Потрібно відзначити, що з кожним роком фестиваль набирає обертів. Від Валерія Петровича дізналась, що на наступний рік планують провести фестиваль в три дні, один з яких буде відведено для виступів дітей та юнацьких колективів. Адже турбота про підростаюче покоління є одним із пріоритетних напрямів діяльності депутата. За його ініціативи у місцевому закладі освіти започатковано школу мистецтв. Це, до речі, стало одним із факторів, що сприяв наданню Пісківській Альма­матер статусу ЗОШ I­III ступенів. Крім того, цю школу визначено опорною. До Першовересневого свята всім першачкам, що розпочали навчання в Пісківській ЗОШ, депутат вручив набори шкільного приладдя, солодощі та продукти харчування.

Подарунки від Валерія Колоші отримали і першокласники Красилівської школи та Красносільської сусіднього Борзнянського району. А ще Валерій Колоша викладає на кафедрі механізації виробництва сільськогосподарської продукції в ВП НУБІП України «Ніжинський агротехнічний інститут», до галереї благодійників якого занесено його ім’я.

Сьогодні важливим напрямом діяльності депутат вважає допомогу воїнам АТО. Тому дізнавшись, що Валерій Петрович нещодавно перебував в зоні АТО, щоб підтримати українських бійців, як матеріально, так і пісенними виступами творчого колективу «Смоляни» та танцювального колективу «Едельвейс», зателефонувала благодійнику.

­ Така задумка була давно. Я з розумінням ставлюся до наших бійців, адже сам колись служив у Афганістані, і такі концерти ставали для нас зв’язком із домівкою, із мирним життям. Концерт був присвячений 25­й річниці Незалежності нашої держави. Цей тригодинний захід відбувався в ангарі для ремонту бойової техніки. За стільці бійцям з різних відділень служила бойова техніка. Але таких живих емоцій, з якими воїни зустрічали кожен номер, давно не спостерігав. Вже маємо багато схвальних відгуків і звернень командирів, тож в планах у жовтні дати ще 4 такі концерти, ­ відзначає Валерій Колоша.

­ Валерію Петровичу, нещодавно в ПСП «Пісківське» почали виготовляти шоколад та зефір. Тож військовослужбовці вже скуштували ці смачні солодощі?

­ На жаль, не встигли запустити виробничу лінію до поїздки, але декілька ящиків печива в шоколаді ми таки передали бійцям. Також пригощали свіжоспеченим хлібом із нової пекарні, яку нещодавно відкрито в Красилівці. До речі, прийшлися військовим до смаку і пісківські сири, які постійно їм передаємо. А ще крупи, цукор, олію та інше. Намагаємося допомогти нашій армії всім, чим можемо.

­ Ви багато років очолюєте Бахмацький районний осередок Спілки ветеранів Афганістану (воїнів­інтернаціоналістів), відомо, що Спілка надає допомогу і воїнам АТО.

­ Ми не розділяємо воїнів АТО і наших афганців. За зверненнями всім надається потрібна допомога. Війна — то біль і кров. І ось це повторюється знову, тепер уже в Україні… А таке ніколи не вивітриться з душі. Ми, афганці, дружні патріоти. Допомагаємо і атовцям, і сім’ям загиблих. Ветеранів АТО ми запрошуємо до нас на зустріч. Спілкуємося, намагаємося їх підтримати, розрадити, адже хлопці мають адаптовуватися у нормальне мирне життя, як це не парадоксально звучить. Забезпечуємо дровами матерів загиблих Героїв. Готується чергова партія дров для розвезення по їх домівках. На всі звернення намагаємося реагувати. Надаємо допомогу у вирішенні питань виділення земельних ділянок.

Також, крім афганців і атовців, допомагаємо учасникам інших конфліктів та війн, які виникали за межами нашої держави. На сьогодні Спілкою ініційовано питання придбання житла для десантника, учасника бойових дій в Югославії, що мешкає в малосімейці в квартирі, в якій зареєстровано п’ять чоловік. Цю ініціативу підтримують голова райдержадміністрації Віктор Міщук та Бахмацький міський голова Павло Шимко.

­ Очолюване Вами підприємство успішно розвивається , тож які ще соціальні ініціативи Ви плануєте впровадити?

­ У своїй роботі я дотримуюсь принципів соціально відповідального бізнесу. А як же інакше? Розумію, що соціальна сфера села потребує підтримки. Особливо це стосується медицини, освітньої галузі. Впевнений, що без молоді немає села, а без села немає України! З цього навчального року Ніжинським агротехнічним інститутом спільно з ПСП «Пісківське» впроваджується нова форма навчання, коли студенти їдуть у господарства і проходять навчання безпосередньо там. Для цього нашим підприємством вже зводяться будинки, де близько місяця під час навчання мешкатиме молодь. Тут, на місці, буду читати лекції. Незабаром чекаємо на першу групу студентів.

ПСП «Пісківське» опікується трьома навчальними закладами сіл Піски, Красилівка та Красносільське. В цих школах відроджуємо славні традиції козацтва. На свято Покрови Пресвятої Богородиці традиційно всі бажаючі приймаються в козачата.

Трьох молодих чоловіків, що перебували в АТО, працевлаштовано на підприємстві. При відкритті нових виробничих підрозділів планую іще залучати учасників антитерористичної операції.

­ Валерію Петровичу, як Ви ставитеся до того, що на сторінках одного з молодих обласних Інтернет видань з’явилися певні закиди в бік вашої діяльності?

­ Чисто по­людськи мені дуже прикро, адже свої зусилля зав­жди спрямовую на добробут та розбудову держави. Всі мої кроки в розвитку виробництва направлені на зміцнення рідного села, яке хочу зберегти. У роботі я завжди дотримуюся законодавства. Процедура оформлення земель, про які йдеться, давно розпочата. Ця публікація дискредитує мене, як депутата і керівника підприємства. Я сподіваюся, що здоровий глузд переможе. І хоча це видання і молоде, але воно вже заплямувало свою репутацію, як чесного і незалежного медіа, замовними матеріалами. Звідусіль мені телефонують різні люди, щоб висловити свою негативну реакцію на даний відеосюжет.

­Щиро дякую за розмову, Вам, Валерію Петровичу, бажаю успіхів в усіх ваших починаннях!

А ще додам, що минулого тижня на Бахмаччині з робочим візитом перебував заступник голови Чернігівської обласної ради Арсен Дідур, він також надав свій коментар з приводу цієї інформації.

­ Я вважаю, що такої журналістики не повинно бути, ­ зазначив посадовець. ­ Журналісти, які подали цю інформацію, паплюжать своє високе покликання. У такому ракурсі подавати інформацію про ­ людину, яка користується повагою в районі і за його межами, яку любить його рідне село, яка надає допомогу в АТО, допомагає культурі, соціальній сфері, я вважаю, що це аморально.

 

Наталія Корень.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Даринці Василенко
на 10 рочків

Щоб ти була завжди щаслива, добро пізнала у житті. І щоб сміялися до тебе із неба зорі золоті. Щоб гріло сонечко ласкаво. Щоб Бог тебе в опіці мав. І Ангел твій охоронець з плеча твого щоб не злітав. Ми дякуєм Богу, що ти у нас є, хай силу і радість тобі він дає.
Мама, бабуся.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^