» Вдячність за врятовані життя
Інформація до новини
  • Переглядів: 334
  • Автор: admin
  • Дата: 16-09-2016, 15:10
16-09-2016, 15:10

Вдячність за врятовані життя

17 вересня  працівники УД СНС України відзначають своє професійне свято – День рятівника.

Вже близько двадцяти років трудиться у пожежній частині м.Бахмача Ігор Клименко. Ще у шкільні роки він захоплювався роботою вогнеборців, яка здавалася йому такою цікавою, хоча добре знав, що вона одна із найнебезпечніших. Неодноразово бував у пожежній частині м.Бахмача, розглядав потужні пожежні автомобілі, із цікавістю слухав розповіді досвідчених рятівників. І вже тоді десь у глибині душі вирішив, що опанує цю спеціальність. Після закінчення школи хлопець вступив до Львівського пожежно­технічного училища. З 1997 року працює начальником караулу пожежної частини м.Бахмача. За ці роки Ігор Владиславович жодного разу не пошкодував, що пов’язує своє життя з такою відповідальною і водночас небезпечною професією.

­Навпаки, пишаюся тим, що я рятівник, адже ця професія для справжніх чоловіків, які ризикуючи собою, рятують інших, вона вчить бути мужнім, а ще – цінувати кожну мить свого життя,­ говорить Ігор Клименко.

Ігорю Владиславовичу вдалося врятувати не одне людське життя. Як згадує чоловік, назавжди в його пам’яті вкарбувався випадок, коли гасили пожежу у квартирі по вулиці Дружби, тоді вогнеборці боролися з вогнем, перевіряли квартири сусідів, аби ніхто не надихався чадного диму. Поверхом вище у задимленій квартирі перебувала дитина, яка була дуже налякана і не відчиняла дверей. Тоді Ігорю Клименку все ж таки вдалося, подолавши всі перепони, винести дитину із квартири живою і неушкодженою.

На рахунку Ігоря Владиславовича чимало врятованих життів. Саме за бездоганну службу та сумлінне виконання професійних обов’язків він має відзнаку Президента України.

Пліч­о­пліч із Ігорем Клименком трудиться і командир відділення, водій Василь Бридкий.

У роки юності хлопець мріяв бути військовим, але мрію не вдалось втілити в життя. Гордий чоловік тим, що його юнацьку мрію здійснює син Дмитро, адже цьогоріч хлопець вступив до Чернігівського ліцею з посиленою військово­фізичною підготовкою. Після служби в армії Василь Васильович влаштувався на роботу до пожежної частини м.Бахмача. Відтоді минуло вже більше двадцяти років, з яких понад десять Василь Васильович – командир відділення. Робота припала йому до душі, він любить обрану справу, завжди прагне зарадити чужій біді. Хоч часто доводиться ризикувати власним життям, чоловік не шкодує, що став рятівником, гордий тим, що допомагає людям. За відмінну службу і мужність, проявлені під час ліквідації пожеж, Василь Бридкий неодноразово отримував нагороди різних рівнів.

Відважних рятівників – Ігоря Клименка та Василя Бридкого поважають колеги. Керівництво цінує за людяність, вимогливість, мужність та професіоналізм.

Інна Мозгова.

На ФОТО : рятівники Василь Бридкий та Ігор Клименко.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Яні Дворнік

Яні ДВОРНІК
на 18­річчя,
яке вона святкуватиме

18 жовтня
Мила імениннице, вітаємо тебе з днем народження. Радість наша, бажаємо тобі світитися від щастя і опромінювати цей світ своєю красою, насолоджуватися кожною миттю свого життя і зберігати в пам’яті всі добрі моменти. Нехай везіння і удача стануть твоїми друзями в справах, нехай любов і радість будуть вірними супутниками в житті.
Дідусь Коля, бабуся Наташа, дядя Саша, тьотя Свєта.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^