» Лети, Чайко, лети!
Інформація до новини
  • Переглядів: 629
  • Автор: admin
  • Дата: 23-09-2016, 13:10
23-09-2016, 13:10

Лети, Чайко, лети!

Коли була присутня на урочистостях з нагоди Дня села у Голінці, привернула погляд гарна біла кобила, що мирно паслася поруч із школою, не звертаючи уваги на гамірливе зібрання. Тут же, на святі, зустріла і її господиню Світлану Комлик. Жінка відразу запропонувала: « Якщо є бажання, можете покататися. Чайка сумирна, лагідна. Дуже любить дітей». Чесно зізналася, що боюся навіть дуже сумирних коней, та розмова наша продовжилася. Зацікавило, чому таке незвичайне ім’я дали тварині.

­ Це зараз нашій Чайці майже двадцять років, тож вона вже не така швидка, а коли була молодша, то так бігла, що здаля здавалося, що летить вона наче чайка над морем, ­ розповідає господиня.

До речі, тварина дуже полюбляє купатися. У вільну хвилину хтось з родини старається відвести Чайку, яку вважають повноправним членом сім’ї, гідним довіри та поваги, до води. Лагідну за вдачею кобилу люблять усі. Дві доньки Світлани Тетяна та Надія з десяти років самостійно каталися верхи. Понад десять років, як переселилася родина від свекрів у новий будинок, ближче до центру, забрали з собою і улюбленицю. Тут невдовзі народився син Леонід, який тепер вже також піклується про тварину. А ще взимку люблять у родині виїжджати на санях у справах та в гості. Навідуються до сусіднього Гайворона, куди вийшла заміж молодша донька Надія, а минулого тижня відсвяткували весілля старшої Тетяни, обранцем якої став теж гайворонський хлопець. Сама Світлана родом також із цього села, тож її чоловік Петро часто жартома говорить: «Так не справедливо, я з Гайворона одну забрав, а гайворонці у нас двох».

Дізнаюсь, що жінка разом з чоловіком трудяться у місцевому СТОВ «Україна», Світлана – землевпорядник, Петро ­ водій. І хоча не просто працювати і утримувати велике господарство, поки не збираються розлучатися зі своєю вірною, лагідною гривастою помічницею, бо знають, що кінь уособлює вірність, відданість, витривалість. Він — незмінний помічник свого господаря і служить йому до останньої хвилини. Отже, побажаємо господарям Чайки благополуччя і всіляких гараздів, адже вважається, що біла кобила приносить щастя та удачу... Тож лети, Чайко, лети!

Наталія Бережна.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^