» Швидше, вище, сильніше!
Інформація до новини
  • Переглядів: 659
  • Автор: admin
  • Дата: 23-09-2016, 13:11
23-09-2016, 13:11

Швидше, вище, сильніше!

Минулої середи увагу всіх, хто проходив повз Бахмацьку ЗОШ №5 та мешканців суміжних будинків, привертали гучні дитячі підбадьорюючі вигуки. Слова неофіційного олімпійського девізу «Швидше, вище,сильніше!» найбільш повно відображають емоції і почуття, що вирували того дня на шкільному стадіоні, адже кожен учень намагався якнайкраще показати фізичну підготовку, принести перемогу своїй команді. Олімпійський урок, який вдев’яте проходив у навчальному закладі, традиційно зібрав всю шкільну родину. Завітали на урочисте відкриття і гості: депутат обласної ради Григорій Данько, голова ФСТ «Колос» Микола Мицик, завідувач сектору сім’ї, молоді та спорту Юлія Брюховецька, завідувач методичним кабінетом Станіслав Воробей. Добрими словами настанов та побажань був сповнений виступ директора школи Ірини Оніщенко.

­ Символічно, що наш Олімпійський урок проходить під час Паралімпійських ігор, де українські спортсмени демонструють неабияку силу духу, яка пересилює фізичний біль. Їхнє прагнення до перемоги та звершень повинно служити всім нам прикладом, ­ зазначила Ірина Олександрівна.

Гарним позитивним зарядом енергії для школярів стала і змога сфотографуватися на згадку, почути напутні побажання та потримати в руках справжні олімпійські нагороди, здобуті Тарасом Даньком, борцем греко­римського стилю, неодноразовим переможцем та призером чемпіонатів світу, Європи, Кубку світу, бронзовим призером ХХІХ літніх Олімпійських ігор в Пекіні, заслуженим майстром спорту України, які учням продемонстрував батько спортсмена, депутат обласної ради, Заслужений тренер України, випускник ЗОШ №5 Григорій Данько.

За всіма правилами учасники спортивного заходу, учні з 3­го по 11­ий клас, учителі перед початком змагань зробили загальну розминку. На спортивному святі школярі вправлялись в таких видах спорту, як рухливі ігри, естафети, човниковий біг, перетягування линви, стрибки у довжину та інші. Боротьба за призові місця була справді запеклою, кожен учасник демонстрував неабияку спритність та наполегливість. Не менш активний запал проявляли і вчителі, класні керівники, однокласники та батьки, які всіляко підтримували спортсменів. Олімпійський урок закінчився, подарувавши чимало задоволення та приємних вражень як учасникам, так і вболівальникам. І, можливо, для когось з юних бахмачан ці змагання стануть першим кроком до Олімпійського п’єдесталу.

Всіх призерів та переможців на загальношкільній лінійці урочисто нагороджено грамотами райдержадміністрації та Бахмацької ЗОШ №5. Найкращі результати показали: Антон Кравченко, Ірина Байло, Анастасія Нечепа, Марія Федоренко, Діана Скребець, Богдан Неволько, Артем Толкачов.

 

 

 

 

Наталія Корень.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^