» За зразкову службу
Інформація до новини
  • Переглядів: 943
  • Автор: admin
  • Дата: 7-08-2015, 10:42
7-08-2015, 10:42

За зразкову службу

Днями у Бахмацькому райвійськ­коматі відбулась знакова подія. В урочистій атмосфері військовий комісар Бахмацького районного військового комісаріату Микола Кагітін вручив нагрудні знаки «За зразкову службу» згідно з наказом Міністра оборони України генерал­полковника Степана Полторака бійцям, які брали участь в антитерористичній операції на сході України – водію БМ­21 «Град» Олександру Моргуну із с. Бахмача­1, артилеристу Юрію Шамлі із с. Фастівців. Такі відзнаки отримують військовослужбовці за зразкове виконання військових обов’язків, самовідданість і стійкість проявлені під час служби. Це більше ніж нагороди, це – визнання державою особистих та професійних якостей солдатів, які відважно захищають свою Батьківщину від ворога.

Дякуючи військовослужбовцям за проявлену мужність і героїзм, а їхнім батькам за гідних синів­патріотів, Микола Кагітін відзначив, що саме на таких українських бійців повинні рівнятися інші чоловіки, а молодь брати приклад. Адже ми всі повинні бути єдині у прагненні здолати агресора, аби в мільйонів українців знову було мирне небо та світле майбутнє.

Із врученням нагород учасників АТО привітав перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Цепух. Звертаючись до мужніх чоловіків, Володимир Григорович сказав, що одним із пріоритетних завдань органів влади є турбота про людей, які відстоюють територіальну цілісність держави в зоні АТО. Адже чимало людей ідуть захищати Батьківщину не заради нагород, а за власним переконанням, ризикуючи життям.

Юрій Шамлі та Олександр Моргун були призвані на військову службу у першу хвилю мобілізації, у березні 2014 року.

У зону АТО Юрій Шамлі прибув у складі окремої танкової бригади артилеристом, а Олександр Моргун у складі реактивної батареї водієм військової техніки. Так співпало, що обидва наші земляки потрапили до Луганської області.

Не раз чоловіки дивилися в обличчя смерті. Та, дякуючи Богові, воїни залишились живими і неушкодженими, благополучно повернулися додому, до своїх родин, що день за днем вболівали за Юрія і Олександра. Демобілізовані вони були у березні 2015 року.

­ Зараз ми фізично повернулися до мирного життя , але душею і серцем залишаємося на тій війні разом із братами по зброї, з якими пліч­о­пліч виконували бойові завдання, даючи відсіч тим негідникам, що заважають спокійно жити українцям, ­ відзначили військовослужбовці.

Очевидно одне, що від конфлікту на сході стомилися як українські захисники, так і місцеве населення. Єдине, чого всі прагнуть , ­ миру.

Світлана Кириленко.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^