» Здоровий спосіб життя
Інформація до новини
  • Переглядів: 440
  • Автор: admin
  • Дата: 30-09-2016, 14:13
30-09-2016, 14:13

Здоровий спосіб життя

Олімпійський урок у Варварівці

Традиційно протягом вересня у всіх навчальних закладах проводиться Олімпійський місячник, Олімпійський урок. У рамках проведення цього заходу учні Варварівського НВК брали участь у спортивному святі „У пошуках Олімпійського вогню”, метою якого було виховання любові до фізкультури та спорту, почуття дружби, колективізму, зміцнення знань про олімпійські традиції. Діти отримали нові знання, познайомившись з презентацією „Історія Олімпійських ігор”.

Цікавими і захоплюючими були змагання між двома командами. Учні дізнались про те, скільки необхідно докласти зусиль, щоб завоювати перемогу, особливо – олімпійську медаль. Прийшли до висновку, що у кожного є своя олімпійська сходинка, своя олімпійська висота, і , щоб її досягти, потрібно мати велике бажання, віру у свої сили і щоденно докладати зусиль для здійснення своєї мрії.

Спорт – це гордість і сила, і любов до нього повинна палати у серцях, як Олімпійський вогонь.

Здоровий спосіб життя

 

 

Микола Яковенко,

вчитель фізкультури.

 
Свято спорту
У вересні відбуваються у загальноосвітніх навчальних закладах відбуваються Олімпійський тиждень та Олімпійський урок.
 
У рамках олімпійського життя у Городищенському НВК пройшли малі Олімпійські ігри, на яких учні змагалися в силі, спритності та кмітливості.
 
На загальношкільному заході діти глибше занурювались у світ спорту, відкривали для себе нові незвідані шляхи до спортивних досягнень. Учні у своїх розповідях відзначали, що спорт – це справедливість, насолода, радість, прогрес, мирне співіснування. Вони пригадали, де і коли зародилися Олімпійські ігри, відомих світових чемпіонів, різноманітні види спорту.
 
Учитель фізичного виховання Таран Л.І. розповіла школярам про переможців параолімпійських ігор 2016 року, закликала учнів більше займатися спортом, долати перешкоди і йти до своєї мети.
 
Учні із задоволенням розглядали плакати, на яких зображені світові стадіони, Олімпійські чемпіони та зірки Олімпійського спорту в Україні.
 
А головне – вони зрозуміли, що треба бути вимогливими до себе, терпляче і самовіддано працювати і результат ­ високі оцінки чи медалі – не забаряться!
 
Для школярів організували спортивні змагання, за результатами яких були визначені найспритніші та найвитриваліші. Команди­переможці нагороджені грамотами.
 
Спортивне дійство у дітей викликало багато приємних вражень і позитивних емоцій.

 

Людмила Швачко,
 
заступник директора
 
з навчально­виховної роботи.

 

 

 

 

 

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашому дорогому

КОЛІ ДАНЬКУ
на 2 рочки

Твій день народження не тільки твоє свято, радіють рідні, друзі теж. І ми тобі бажаєм щастя так багато, щоб у житті воно не мало меж. Нехай життя здається добрим дивом і плідні будуть справи і шляхи. Нехай живеться легко і щасливо, благословенний будь і Богом, і людьми.
Дідусь Володя,
бабуся Наташа.
с. Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^