» Ярмаркували та землякам допомагали
Інформація до новини
  • Переглядів: 477
  • Автор: admin
  • Дата: 30-09-2016, 14:17
30-09-2016, 14:17

Ярмаркували та землякам допомагали

Здавна повелося в Україні, що, зіб­равши багатий урожай, їхали люди на ярмарок, везли те, що самі виростили, самі приготували. Приємно, що ця гарна традиція наших предків із року в рік поступово відроджується. У багатьох навчальних закладах Бахмаччини традиційно проходять осінні благодійні ярмарки.

Так, минулого тижня в Бахмацькій ЗОШ№5 відбувся благодійний ярмарок, який несподівано перетворився в казкову виставу. Кожен клас, кожен учень разом з батьками заздалегідь готували різні дари ланів, власні вироби. Тож на час проведення заходу шкільні коридори та спортивний зал перетворилися на гомінкий, барвистий, веселий ярмарок. Ніхто не залишився осторонь загальношкільного свята – навіть малеча з молодших класів торгувала на рівні з старшокласниками!

Асортимент продуктів, ласощів був дуже багатий. Учні добре підготувалися і робили все можливе, лише тільки б здивувати тих, хто відвідував цю ярмарку. Продавці з деяких класів одягнули костюми, аби зацікавити покупців, інші рекламували свій товар яскравими вивісками. Діяло на території ярмарку і кафе «У Галини», де бажаючі могли пообідати. Назвали так свій заклад одинадцятикласники в честь класного керівника Галини василівни Кравченко. Родзинкою заходу став куточок англійської кухні, який підготували педагоги кафедри англійської мови разом з учнями. Під державними прапорами України та Великобританії дітвора пропонувала придбати вишукані страви, виготовлені за англійською рецептурою.

Виручені кошти на благодійному ярмарку, а це понад десять з половиною тисяч гривень, спрямовані на допомогу нашим землякам, колишнім учням Бахмацької ЗОШ №5, пораненим учасникам АТО Валерію Савенкову та Артему Ільченку.

 

 

 

 

 

Наталія Корень.

 

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Лєрочці РОМАНЕНКО
на 10 рочків

Щоб ти завжди була щаслива, добро пізнала у житті, і щоб сміялися до тебе із неба зорі золоті. Щоб гріло сонечко ласкаво, щоб Бог тебе в опіці мав і Ангел твій хранитель з плеча твого щоб не злітав. Ми дякуємо Богу, що ти у нас є, хай силу й здоров’я тобі він дає.
Дідусь Коля, бабуся Свєта.
м.Бахмач.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^