» Криміногенну ситуацію у районі коментує начальник відділу поліції
Інформація до новини
  • Переглядів: 396
  • Автор: admin
  • Дата: 24-10-2016, 09:06
24-10-2016, 09:06

Криміногенну ситуацію у районі коментує начальник відділу поліції

Зрозуміло, що у зв’язку із останніми подіями, які трапилися, люди налякані, але запевняю, що криміногенна ситуація – на контролі поліції. Інформації про дані події внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкриті кримінальні провадження за частиною 2 статті 194 Кримінального кодексу України (умисне знищення або пошкодження чужого майна, вчинене шляхом вибуху чи іншим загально небезпечним способом). Працівники правоохоронних органів проводять роботу, спрямовану на розкриття даних злочинів. Досудове розслідування здійснюється слідчими слідчого управління ГУНП в Чернігівській області, слідчими Бахмацького відділу поліції, процесуальне керівництво забезпечує прокуратура Чернігівської області. На даний час відпрацьовується декілька версій, перевіряється широке коло осіб, які можуть бути причетними до даних злочинів.

­ ­Яким чином правоохоронці забезпечують охорону публічного порядку?

­ ­Охорона публічного порядку працівниками поліції здійснюється як у денний, так і у нічний час. На території району працюють дві слідчо­оперативні групи, а також група швидкого реагування, і, звичайно ж, піші патрулі у місті Бахмач. За добу працівники поліції здійснюють близько 25­­30 виїздів на виклики громадян по району. При потребі залучаємо придані сили ГУНП в Чернігівській області.

­ ­Яка статистика злочинності спостерігається останнім часом?

­ ­На жаль, злочинність виросла приблизно на 20­­30 %, і це не лише по району, не втішна статистика і по всій Україні.

­ ­Євгене Володимировичу, кожен у своїй роботі стикається із проблемами. Вирішення яких із них полегшило б вашу роботу?

­ ­Без сумніву, роботу працівників поліції значно полегшило б забезпечення міста відеокамерами високої роздільної здатності, які необхідно встановлювати у всіх громадських містах, а також на околицях міста. Потребує покращення матеріально­ технічне забезпечення поліції, паливно­мастильними матеріалами. На даний час у відділі 21 вакантна посада поліцейських не укомплектована, переважно некомплект співробітників патрульної служби та дільничних офіцерів. Ряд співробітників було звільнено за результатами атестації.

­Нині проходить місячник добровільної здачі зброї. Чи здають її громадяни добровільно?

­ ­Так, дійсно,місячник добровільної здачі зброї проходить, але, на жаль, громадяни здають до поліції тільки незареєстровану мисливську зброю. Добровільно громадяни бойової зброї не бажають здавати. Тому звертаюся до свідомих громадян, які знають осіб, що нелегально зберігають зброю, повідомляйте про це нам за телефоном 102. Анонімність гарантовано. Інакше не має ніякої гарантії, що незабаром ту зброю не буде використано, найстрашніше те, що може статися непоправне. Тож дбайте як про свою безпеку, так і безпеку інших.

­ ­Дякую за розмову.

 

Спілкувалась Інна Мозгова.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Даринці Василенко
на 10 рочків

Щоб ти була завжди щаслива, добро пізнала у житті. І щоб сміялися до тебе із неба зорі золоті. Щоб гріло сонечко ласкаво. Щоб Бог тебе в опіці мав. І Ангел твій охоронець з плеча твого щоб не злітав. Ми дякуєм Богу, що ти у нас є, хай силу і радість тобі він дає.
Мама, бабуся.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^