» Примножують добробут господарства
Інформація до новини
  • Переглядів: 618
  • Автор: admin
  • Дата: 28-10-2016, 09:03
28-10-2016, 09:03

Примножують добробут господарства

З 2003 року на теренах Бахмаччини функціонує одне з економічно міцних сільськогосподарських підприємств ТОВ «СП «Агродім». У своїй роботі аграрії надають перевагу новітнім технологіям, зокрема, сучасній потужній техніці, на якій трудяться справжні фахівці своєї справи.

­ Дійсно, у нас гарний автопарк. Маємо техніку як віт­чизняного, так і закордонного виробництва. Слідкуємо, щоб автомобілі були у належному технічному стані. Адже від цього залежить ефективність нашої праці і відповідно подальший результат, ­ говорить заступник директора департаменту МТС, керівник автослужби групи компаній ТОВ «СП «Агродім» Микола Черкасов. В обов’язки Миколи Володимировича входить чітка координація роботи автопарку по компанії «Агродім».

Нині автопарк сільгосппідприємства на Бахмаччині налічує близько 50 одиниць техніки, серед яких великовантажний, легковий та спеціальний транспорт (бензовози, автокрани та будівельна техніка). У нинішньому році господарство поповнилося п’ятьма великовантажними автопоїздами марки МАЗ.

У підпорядкуванні Миколи Черкасова сумлінно працює 45 водіїв, з яких більшість мають перший водійський клас. Тобто майже всі вони є висококваліфікованими спеціалістами. Виділити кращих досить непросто. Всі вони заслуговують на повагу та вдячність. Та все ж таки на передодні професійного свята варто відзначити водія автобуса ПАЗ Миколу Левченка. Микола Юхимович сім років незмінно і вправно керує автобусом, працюючи у ТОВ «СП «Агродім».

Трудові будні цього водія ­ це перевезення працівників господарства до місця роботи. Адже землі «Агродому» розташовані у різних куточках району. Тож робочий день чоловіка розпочинається рано вранці і закінчується пізно ввечері. Жартуючи, його колеги говорять, що він, мабуть, і ночує у своєму автобусі.

Примножують  добробут господарства

 

Микола Левченко – водій не лише за професією, а й за покликанням, оскільки має особ­ливе ставлення до роботи.

З 2012 року сумлінно трудиться в «Агродомі» водієм Сергій Шепель. Цей молодий, але завзятий до праці чоловік зарекомендував себе старанним та відповідальним працівником. Спочатку йому довірили КрАЗа, але побачивши, що Сергій навідмінно справляється зі своєю роботою, та швидко набирається досвіду, запропонували новенького МАЗа. Нині Сергій Шепель із поля великоваговиком транспортує соняшник на елеватор ТОВ «СП «Агродім». Робота нелегка, але він не нарікає, і не скаржиться, бо знає, що в результаті отримає достойну винагороду за свій труд.

 

 

­Головне – бажання добросовісно працювати, тоді вдається здолати будь­які труднощі, ­ переконаний Сергій.

Пліч­о­пліч зі своїми колегами трудиться Микола Пиркал. Вже 9 років Микола Михайлович працює водієм КамАЗа у ТОВ «СП «Агродім».

Небагатослівний чоловік не виявив бажання фотографуватися. Колеги характеризують його, як відповідального та досвідченого водія, який любить і цінує свою роботу.

Із знанням справи зав­жди підходить до виконання поставлених завдань водій МАЗа Геннадій Рябов. Хоча він розпочав свою роботу у господарстві зовсім недавно, але має за плечима чималий водійський стаж, тому вправно і вміло керує автомобілем.

­Потрібно щиро любити обрану професію, бути відданим їй, тоді й успіхи будуть, ­ говорить чоловік.

Микола Ковтун – це водій, на якого треба рівнятися молодим колегам. Микола Федорович – один із тих, хто працює у ТОВ «СП «Агродім» з часів його створення. За тривалий час роботи йому доводилось керувати різною технікою. Все в нього виходило до ладу. Цей досвідчений водій має неабиякий авторитет у колективі. За професіоналізм його цінує і поважає керівництво, а молодші колеги беруть з нього приклад. Нині Микола Ковтун трудиться на автомобілі КрАЗ. На догляд за технікою чоловік часу не шкодує. Машина вже давно не нова, проте в умілих та дбайливих руках працює безвідмовно.

Завжди можна покластися у роботі на водія службового автомобіля Олексія Скребця. Олексій Іванович майже все своє трудове життя віддав водійській справі. Знають його як досвідченого, відповідального та професійного водія. Олексій Скребець також працює у ТОВ «СП «Агродім» з часів його функціонування на Бахмаччині. За тривалий час роботи у господарстві доводилось об’їздити за кермом автомобіля майже всю Україну. Долати великі відстані для чоловіка не проблема. У своїй роботі він завжди керується такими водійськими поняттями як взаємоповага, взаємовиручка та взаємодопомога.

Незважаючи на пенсійний вік, викликає повагу робота водіїв сільгосппідприємства Василя Охотника, Миколи Жили, Григорія Табачка. Їхня праця є невід’ємним успіхом дружного та злагодженого колективу. Спільно вони докладають максимум зусиль, аби сільгосппідприємство діяло стабільно та продуктивно.

Тож напередодні професійного свята бажаємо водіям міцного здоров’я, успішної та безаварійної роботи і, звичайно ж, легкої дороги.

Світлана Кириленко.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^