» Спрощення порядку надання житлових субсидій
Інформація до новини
  • Переглядів: 788
  • Автор: admin
  • Дата: 14-08-2015, 11:33
14-08-2015, 11:33

Спрощення порядку надання житлових субсидій

 Постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2015 року  № 475 «Про спрощення порядку призначення та надання населенню житлових субсидій»   внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848.  
За бажанням громадян субсидія для відшкодування витрат  на оплату житлово-комунальних послуг призначається на основі середньомісячного (за три місяці, що передують місяцю, з якого призначається  субсидія) сукупного доходу зареєстрованих осіб, після подання довідок про доходи таких осіб за зазначений період за формами, затвердженими Мінсоцполітики.
Розмір пенсійної виплати враховується за місяць, що передує місяцю звернення за призначенням субсидії.
Згідно з цією постановою, до сукупного доходу громадян не включатимуться  благодійна допомога, одноразова допомога від держави та органів місцевої влади (виплати  ветеранам до 5 травня, сім’ям загиблих  учасників АТО, матерям-героїням, допомога на поховання),грошове забезпечення  військовослужбовців, які беруть участь в АТО, та деякі інші види доходів.       
Доходи враховуються без податку з доходів фізичних осіб за попередній календарний рік. Якщо субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається у I кварталі року, середньомісячний сукупний дохід визначається за перші три квартали попереднього року.
Субсидія для  придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається на основі річного доходу зареєстрованих осіб за попередній календарний рік. 
Для працездатних осіб (крім осіб, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, вищих навчальних закладах; осіб, призваних на строкову військову службу), середньомісячний дохід яких протягом періоду, за який визначається сукупний дохід, менший від прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на такий період, у розрахунок субсидії за кожний місяць зазначеного періоду включається місячний дохід на рівні прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб у відповідному періоді.
Громадянин несе відповідальність за подані відомості про доходи, майно, що вплинули або могли вплинути на встановлення права на призначення субсидії та на визначення її розміру.
Особа, якій призначено субсидію, зобов’язана протягом місяця поінформувати управління соціального захисту населення про зміни у складі зареєстрованих осіб, їх соціального статусу, зміни у переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання, виконавців послуг, про купівлю товарів або послуг, що перевищують  50 тис. грн.
Ірина Жукова, начальник відділу соціальних виплат управління соціального захисту населення
Бахмацької райдержадміністрації.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^