» Соціальні працівники - порадники та помічники
Інформація до новини
  • Переглядів: 992
  • Автор: admin
  • Дата: 4-11-2016, 13:44
4-11-2016, 13:44

Соціальні працівники - порадники та помічники

У першу неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери. Їх повсякденна праця – це турбота про людей. Саме соціальні працівники подають руку допомоги тим, хто потребує соціального захисту і підтримки, особливої уваги і піклування, дарують людям душевну розраду, вселяють віру і надію в завтрашній день.

Світлана Клименко та Лариса Шевченко – соціальні працівники із села Голінка. Для багатьох людей похилого віку вони стали майже рідними. Односельці про Світлану Андріївну і Ларису Миколаївну говорять, що вони мають не лише золоті руки, а й добрі серця.

­Дійсно, ці жінки заслуговують на похвалу, ­ говорить Голінський сільський голова Наталія Вернигора,­ адже працюють повністю віддаючись роботі. Лариса Шевченко ось уже майже двадцять років трудиться соціальним працівником по обслуговуванню пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, а трохи менше – 15 років ­ на цій роботі і Світлана Клименко. Ті, кого вони обслуговують, задоволені їхньою роботою, бо з кожним вміють знайти спільну мову, підбадьорити, дати слушну пораду. За багаторічну та сумлінну працю соціальні працівники неодноразово нагород­жувалися Грамотами та Подяками Голінської сільської ради,­ додає Наталія Петрівна.

Лариса Шевченко та Світлана Клименко енергійні та доброзичливі жінки, приємні у спілкуванні. З любов’ю, запальним вогником в очах розповідають про свою роботу, про людей, яких обслуговують.

­Робота, звичайно ж, не з легких, але ми вже душею прикипіли до бабусь та дідусів, адже вони із нетерпінням чекають нас, щоб обговорити проблеми, довірити щось особисте та сокровенне, а часто, щоб просто поговорити.

Кожен із підопічних Лариси Шевченко та Світлани Клименко пройшов нелегкими життєвими стежками. Василь Семенович Потебенко – інвалід Другої світової війни, незабаром святкуватиме свій 90­річний ювілей. Його донька – пенсіонерка проживає за декілька сот кілометрів від батьківського дому і не має можливості часто навідуватися до тата. Тому справжньою помічницею та порадницею і в домі, і на невеличкій діляночці землі для старенького є Світлана Андріївна. Вона продукти харчування доставить, дров і води принесе, на городі допоможе.

Не обділена увагою та турботою Світлани Клименко і 82­річна Марія Михайлівна Книш.

Щиро вдячна Ларисі Шевченко за допомогу і Марія Михайлівна Більда, адже все господарство старенької тримається на соціальному працівнику, яка допоможе у будь­якій справі: прибере, продукти і ліки доставить, дров на зиму привезе.

Мешканці села Голінка, яких обслуговують Лариса Шевченко та Світлана Клименко, всі поважного віку, часто нездужають. Говорять, що пос­мішка, тепле слово соціальних працівниць кращі за будь­які ліки. Жінки ж намагаються, щоб старість підопічних була щасливою, щоб вони не відчували самотності. Ось тому і стараються допомагати усім, чим можуть. Стикаються з проблемами, які по мірі можливості вирішують.

Все у цих жінок виходить до ладу, все вони встигають і на роботі, і вдома. А крім того ж у них сім’ї, велике домашнє господарство. Дуже добре, що їм допомагають рідні.

Світлану Андріївну у всьому підтримують два дорослі сини Олександр і Володимир та чоловік, а Ларису Миколаївну – чоловік, найстарша донька Людмила та доньки­школярки Карина та Вікторія, але найкраща помічниця для бабусі Лариси – внучка Ліза. Дворічна дівчинка – втіха і розрада, вона, ніби промінчик сонечка, якому так усі радіють.

­Що найцінніше у вашій роботі?­ запитую у соціальних працівників.

­Бачити задоволення на обличчях бабусь і дідусів, чути слова вдячності, тоді відчуваємо себе по­справжньому щасливими, знаємо, що всі наші старання не марні. Приємно робити добро, коли тобі за нього відплачують теж добром,­ говорять жінки.

Інна Мозгова.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^